Tottenham – West Bromwich 0:1 (koniec) | Leicester – Man Utd 5:3 (koniec) | Everton – Crystal Palace 2:3 (koniec)
Man City – Chelsea 1:1 (koniec)
Everton F.C.
2:3 (1:1)
Crystal Palace F.C.
Niedziela 21.09.2014, 17:00 • Goodison Park, Liverpool • Angielska Premier League

Po bardzo ciekawym spotkaniu Crystal Palace pokonuje Everton 3:2. Gospodarze mieli przewagę przez cały mecz, ale byli nieskuteczni i z każdą minutą grali coraz gorzej. Goście z kolei umiejętnie się bronili, przeprowadzali groźne kontrataki i potrafili wykorzystać stworzone przez siebie sytuacje.

MVP dla Bolasiego, któy był największym zagrożeniem w Crystal Palace i swoją dobrą grę udokumentował golem, jak się okazało na wagę trzech punktów.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (18:59:10)

90+7

90+7
    Osman do Bainesa na lewą stronę, ten jednak źle wbija piłkę w szesnastkę rywali.

90+6
    Lukaku był na minimalnym offsajdzie. Do maksimum wykorzystują przerwę goście.

90+5
    Szybki kontratak Crystal Palace, Guedioura przebiegł pół boiska, ograł dwóch rywali, ale w sytuacji sam na sam nie trafia w bramkę!

90+3
    Blisko Everton! Lukaku posłał płaską piłkę po linii na 4. metr, tam jednak świetnie strzał Naismitha broni Speroni!

90+2
    Gwizdy na trybunach. Goście bardzo długo celebrują każde wznowienie gry.

90+1
    Aż sześć minut zdecydował się doliczyć arbiter tego spotkania do regulaminowego czasu gry.

90
    Doyle długo przytrzymywał piłkę w narożniku boiska starając się kupić kilka cennych sekund. Po stracie uciekał się do faulu.

89
    Speroni ukarany kartonikiem za grę na czas.

88
    Mirallas prostopadłym podaniem znalazł Lukaku, ale ten przewracając się posłał piłkę ponad poprzeczkę!

87
    Zmiana w drużynie Crystal Palace F.C.: z boiska schodzi Bolasie, na boisku pojawia się Fryers.

86
    Zmiana w drużynie Crystal Palace F.C.: z boiska schodzi Campbell, na boisku pojawia się Doyle.

85
    Okazja gospodarzy! Jagielka dostał świetne podanie na 13. metr, uderzył z pierwszej piłki, ale minimalnie chybił!

84
    Zmiana w drużynie Everton F.C.: z boiska schodzi Distin, na boisku pojawia się Gibson.

84
    Zmiana w drużynie Crystal Palace F.C.: z boiska schodzi McArthur, na boisku pojawia się Guedioura.
    BAINES - 2:3

83
    Gol dla Evertonu!
    Mamy bramkę kontaktową! LEIGHTON BAINES z jedenastku metrów nie daje szans Speroniemu.

Sławomir Szczęch

Gole: 9. Lukaku, 83. Baines (kar.) – 30. Jedinak (kar.), 54. Campbell, 69. Bolasie

Kartki:   56. Eto'o (EVE), 77. Naismith (EVE) – 89. Speroni (CPA)

Everton F.C.: Howard – Stones (64. Mirallas), Jagielka, Distin (84. Gibson), Baines – Barry, McCarthy – Atsu (64. Naismith), Eto'o, Osman – Lukaku

Zmiany: Joel Robles, Gibson, McGeady, Mirallas, Naismith, Bešić, Alcáraz

Crystal Palace F.C.: Speroni – Kelly, Dann, Delaney, Ward – Jedinak, McArthur (84. Guedioura) – Puncheon, Ledley, Bolasie (87. Fryers) – Campbell (86. Doyle)

Zmiany: Mariappa, Guédioura, Doyle, Zaha, Hennessey, Gayle, Fryers

Sędziowie: M. Oliver – S. Bennett, D. England