Siarka T. – Stal M. 0:0 (koniec) | Raków – Błękitni 1:2 (koniec) | Rozwój – Okocimski 3:0 (koniec)
Stal S. W. – Kotwica 2:2 (koniec) | Wisła Pu. – MKS Kluczbork 0:3 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
0:0 (0:0)
Stal Mielec
Sobota 11.10.2014, 12:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga

Ale to już wszystko ze Stadionu Miejskiego w Tarnobrzegu. Za uwagę dziękuje Michał Bartyzel.

Serdecznie zapraszam na kolejne relacje z drugoligowych boisk do serwisu Lajfy.com (14:00:00)

Kibice obu drużyn dziękują za grę swoim piłkarzom. Na trybunach będzie na pewno jeszcze chwile głośno i "derbowo".

W drugiej połowie mieliśmy już nieco ciekawsze widowisko sportowe. Ale bezbramkowy remis to wynik derbowego pojedynku ze Siarki ze Stalą, który nie krzywdzi żadnej z drużyn.

90+3
    ... i po tym strzale sędzia Malec kończy spotkanie!

90+3
    Stal miała jeszcze swoją okazję, Cholewiak uderza mocno i niecelnie...

90
    Sędzia dolicza 3 minuty. Ale wszystko wskazuje na to, że derby skończą się bezbramkowym remisem.

89
    Rzut wolny zamieniony na rożny po udanej obronie defensywy Stali.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Frankiewicz (Siarka Tarnobrzeg).

88
    Faulowany Persona i rzut wolny dla Siarki na wysokości pola karnego Stali.

87
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Więcek, na boisku pojawia się Parobczyk.

87
    Figiel niecelnie do Cicmana i aut dla Stali.

86
    I szykuje się kolejna zmiana w Siarce. Do gry gotowy jest Parobczyk.

84
    Ponownie Żegleń! Tym razem w defensywie Siarki dobrze Nadolski.

82
    Stal na połowie Siarki. I znów groźna sytuacja mielczan. Żegleń oddaje strzał, w ostatniej chwili blokuje go Bochenek.

80
    Aut dla Siarki na wysokości pola karnego Stali Mielec.

Michal Bartyzel

Gole:

Kartki:   21. Więcek (SRK), 58. Nadolski (SRK), 65. Tunkiewicz (SRK), 89. Frankiewicz (SRK) – 60. Żegleń (SMI)

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Bochenek, Nadolski, Stefanik, Persona – Frankiewicz (kpt.), Tunkiewicz (76' Tamazi), Więcek (87' Parobczyk), Ciećko (64' Cicman), Chwastek (81' Figiel) – Paluch

Zmiany: Pogorzelec – Waleńcik, Sulkowski, Figiel, Tamazi, Parobczyk, Cicman

Stal Mielec: Daniel – Duda, Głaz, Radulj (52' Żubrowski), Domański, Kościelny (kpt.), Cholewiak, Podstolak, Żegleń, Getinger, Płatek (74' Bożek)

Zmiany: Wyparło – Skiba, Jankowski, Bożek, Partyka, Żubrowski

Sędziowie: Paweł Malec (główny) Michał Gajda, Tomasz Chojnacki (asystenci) Mateusz Anielak (techniczny) – Łódzki ZPN