Man City – Tottenham 4:1 (koniec) | Arsenal – Hull 2:2 (koniec) | Burnley – West Ham 1:3 (koniec)
Crystal Palace – Chelsea 1:2 (koniec) | Everton – Aston Villa 3:0 (koniec) | Southampton – Sunderland 8:0 (koniec)
Newcastle – Leicester 1:0 (koniec)
Crystal Palace F.C.
1:2 (0:1)
Chelsea F.C.
Sobota 18.10.2014, 16:00 • Selhurst Park, Londyn • Angielska Premier League

Po niezłym meczu Chelsea pokonuje Crystal Palace 2:1. Goście dominowali przez prawie cały mecz i stworzyli sobie o wiele więcej sytuacji podbramkowych. Gospodarze grali nieźle zwłaszcza przed przerwą. W drugich 45 minutach jakby nie wierzyli, że mogą postawić się liderowi Premier League. Bramka w ostatniej minucie meczu dała im trochę nadziei, ale było już zdecydowanie za późno.

MVP dla Oscara, który strzelił pięknego gola z rzutu wolnego i zanotował asystę przy trafieniu Fàbregasa.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (17:56:28)

90+5

90+4
    Salah mądrze utrzymuje się przy piłce, za chwilę sędzia zakończy to spotkanie.

90+3
    Courtois bardzo długo wznawia grę z rzutu wolnego. Nagle zaczęło spieszyć się gospodarzom, ale niełatwo odebrać piłkę The Blues.

90+2
    W międzyczasie cztery minuty zdecydował się doliczyć arbiter do regulaminowego czasu tego spotkania. Czy Crystal Palace zdoła wyrównać?

90+1
    Zmiana w drużynie Chelsea F.C.: z boiska schodzi Remy, na boisku pojawia się Drogba.
    CAMPBELL - 1:2

90
    Gol dla Crystal Palace!
    Mamy bramkę kontaktową! Zaha znowu ograł rywala na prawej stronie, dograł po linii na 3. metr do FRAZIERA CAMPBELLA, który z najbliższej odległości pakuje futbolówkę do siatki!

89
    Remy w jednej z ostatnich akcji decyduje się na uderzenie. Piłka wyraźnie przelatuje ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Speroniego.

88
    Nudny fragment meczu, na zegarek spogląda także Mourinho, który najchętniej wróciłby już do szatni.

86
    Zmiana w drużynie Chelsea F.C.: z boiska schodzi Hazard, na boisku pojawia się Salah.

85
    Cofnęli się w tym fragmencie gry przyjezdni. Niewiele daje to zawodniom Crystal Palace. Przed chwilą Jedinak zagrywał za plecy do Kelly'ego.

83
    Kompletnie nie wychodzą dzisiaj dośrodkowania gospodarzom. Albo piłka całkowicie mija pole karne, albo zatrzymuje się już na pierwszym defensorze Chelsea.

82
    Błąd gości, a konkretnie Hazarda, przed szansą w polu karnym staje Bolasie, ale fantastycznym wślizgiem blokuje go Cahill!

81
    Niecałe 10 minut do końca. Na Selhurst Park słychać od dłuższego momentu już tylko kibiców The Blues.

80
    Zaha bardzo ładnie ograł dwójkę rywali po wznowieniu gry z autu, szkoda tylko że dośrodkowaniem przerzucił piłkę wysoko ponad polem karnym.

79
    Nieporozumienie na lewym skrzydle w zespole Chelsea. Filipe Luis dograł bardzo nieprecyzyjnie do Oscara.

78
    Mamy chwilową przerwę w grze. W ostatniej akcji w starciu z Fàbregasem ucierpiał Guedioura.

77
    Lepszy fragment meczu Crystal Palace. Piłkarze tego zespołu zdołali przez chwilę utrzymać się przy piłce pod polem kranym The Blues, ale zupełnie nie mieli pomysłu na wykończenie akcji.