Gruzja – Polska 0:4 (koniec) | Niemcy – Gibraltar 4:0 (koniec) | Szkocja – Irlandia 1:0 (koniec)
Grecja – W-y Owcze 0:1 (koniec) | Węgry – Finlandia 1:0 (koniec) | Rumunia – Irlandia Północna 2:0 (koniec)
Portugalia – Armenia 1:0 (koniec) | Serbia – Dania 1:3 (koniec)
Niemcy
4:0 (3:0)
Gibraltar
Piątek 14.11.2014, 20:45 • Grundig-Stadion (Nürnberg) • Eliminacje Mistrzostw Europy

Ostatni gwizdek sędziego. Niemcy wygrywają "tylko" 4:0 z reprezentacją Gibraltaru. Jedynym pozytywnym czynnikiem jest to, że gospodarze mają w tej chwili tyle samo punktów co Szkocja i Irlandia. Z kolei przyjezdni wciąż nie zasmakowali zdobytej bramki w tegorocznych eliminacjach. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (22:38:18)
    Pomeczowe statystyki.

90+4

90+4
    Zablokowane dośrodkowanie z prawego skrzydła. To będzie jedna z ostatnich sytuacji. Aut na wysokości pola karnego dla reprezentacji Niemiec.

90+3
    Garcia nie chciał ryzykować i spokojnie wybił futbolówkę na aut.

90+1
    Ostatnia zmiana dzisiejszego wieczoru. Aktywny Brian Perez zmieniony przez Adama Priestleya.
    Manuel Neuer w swojej ulubionej pozycji na boisku... :-)

90
    Sędzia postanowił doliczyć trzy dodatkowe minuty.

90
    Fala gwizdów na stadionie w Norymberdze. Niemalże każdy spodziewał się wyższego wyniku w dzisiejszym dniu.

89
    Kolejny atak naszych sąsiadów zakończył się fiaskiem. Fatalne rozegranie futbolówki i łatwa strata w bocznej strefie boiska.

88
    Końcowe minuty tego spotkania. Czy zobaczymy w tym meczu jeszcze jakąś bramkę?

87
    Wciąż w natarciu są Niemcy, ale już nie z takim zapałem, jak to miało miejsce przykładowo pod koniec pierwszej połowy.

85
    A teraz przepchnięty na linii pola karnego został Götze, ale sędzia nie podjął decyzji o wskazaniu na wapno.

83
    Warto zauważyć, że Gibraltar wciąż stracił mniej bramek w tym meczu, aniżeli Brazylia w starciu z Mistrzami Świata na tegorocznym Mundialu... :)

81
    Tymczasem Szkocja wychodzi na prowadzenie w meczu z Irlandią! Jeśli utrzyma się wynik, to trzy drużyny w grupie będą mieć po siedem punktów.

80
    Warto zauważyć, że sędzia jeszcze nie pokazał żółtej kartki. Mało jest fauli, które można zaliczyć do tych, za które można pokazać "żółtko".

79
    Lars Bender w miejsce Toniego Kroosa na ostatnie dziesięć minut spotkania. Należy pochwalić zawodnika Realu, mimo tego, że nie strzelił bramki.

77
    Dośrodkowanie Bellarabiego z prawej strony boiska. Wyraźnie szukał Podolskiego w obrębie pola karnego, ale zawodnik Arsenalu nie sięgnął futbolówki!