Resovia – BKS Visła 3:0 (koniec) | Jastrzębski – Dafi Społem 3:0 (koniec) | MKS – BBTS 0:3 (koniec)

0:0
    Za nami spotkanie w Hali Podpromie! Resovia pewnie pokonała 3:0 Transfer Bydgoszcz. Emocje obserwowaliśmy jedynie w drugim secie, kiedy przyjezdni nawiązali wyrównaną walkę z rzeszowianami.
    Na wyróżnienie w Resovii zasługują na pewno: MVP spotkania Jochen Schops (skuteczność 74% po dwóch pierwszych setach w ataku), Rafał Buszek oraz Russell Holmes.
    Najjaśniejszym punktem Transferu był z pewnością Konstntin Cupković (jego skuteczność w atak po dwóch setach wynosiła 72%).
    Resovia dzięki wygranej za trzy punkty jest liderem PlusLigi na pewno do niedzieli, kiedy swoje spotkanie rozegra Skra Bełchatów.
    Za relacje dziękuje Państwu Tomek Krucan! Do usłyszenia! (16:23:51)