PSG – Nice 1:0 (koniec) | Caen – Montpellier 1:1 (koniec) | Lens – Metz 2:0 (koniec)
Reims – Bastia 2:1 (koniec) | Rennes – Monaco 2:0 (koniec) | Toulouse – Lorient 2:3 (koniec)
Stade Rennes
2:0 (2:0)
AS Monaco
Sobota 29.11.2014, 20:00 • Route de Lorient, Rennes • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (21:51:14)

Całkowicie bezbarwne Monaco przegrywa wyjazdowe spotkanie ze Stade Rennes 0:2. Wynik tego spotkania został ustalony już w pierwszej połowie, kiedy to niefortunnie piłkę do własnej bramki skierował Abdennour, a kilka minut później prowadzenie gospodarzy podwyższył Ola Toivonen. Bohaterem tego meczu był jednak Paul Ntep, który dyrygował grą Rennes i dwukrotnie popisał się asystą.

90+4

90+3
    Dwoi się i troi Germain, jednak w pojedynkę nie jest w stanie zdobyć zagrozić bramce Rennes. Rzut rożny dla przyjezdnych.

90+1
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90
    Dośrodkowana przez Moutinho piłka spada na głowę Darira, z jego uderzeniem radzi sobie Costil.

89
    Dośrodkowanie Germaina zablokowane, rzut rożny dla Monaco.

87
    Abdennour niefortunnie wykłada piłkę Gelsonowi Fernandesowi, Szwajcar nie zdołał jednak opanować piłki i oddać strzału.

82
    Ostatnia zmiana w tym meczu, Valere Germain zastępuje Berbatowa.

80
    Boisko opuszcza jeden z bohaterów tego spotkania: Ntepa zastępuje Steven Moreira.

78
    Andres Konradsen pojawia się na boisku w miejsce Pajota.

77
    Piłka w bramce po uderzeniu Ntepa! Sędzia dopatrzył się jednak w tej sytuacji spalonego i nie uznał tego gola.

75
    Uderzenie Carrasco, bez większych problemów broni Costil.

73
    Za brzydkie wejście w nogi Ntepa żółtą kartką ukarany Fabinho.

70
    Płaski strzał Gelsona Fernandesa, piłka w niewielkiej odległości minęła bramkę.

69
    Kolejna zmiana w zespole Monaco, Yannick Ferreira Carrasco zmienia Bernardo Silvę.

67
    Przeważają goście, ale to gospodarze mieli teraz znakomitą szansę na podwyższenie prowadzenia! Dośrodkowanie prosto na głowę Pajota, którego uderzenie kapitalnie broni Subasić!

65
    Potężne uderzenie Fabinho z najwyższym trudem broni Costil! Rośnie przewaga Monaco w tej połowie!