Pol. Gdańska – Unisław 2:4 (koniec) | Jagiellonia – FC Toruń 3:3 (koniec) | Łódź – Lubawa 2:3 (koniec)
Gniezno – Hel. Białystok 4:1 (koniec)
Malwee Łódź
2:3 (2:0)
KS Constract Lubawa
Sobota 06.12.2014, 19:00 • Hala Sportowa - Kompleks OSiR Angelica - Łódź • I liga futsalu - gr. północna

Malwee po świetnej połowie nie dało rady wytrzymać naporu gości. Kiedy wydawało się, że w Łodzi obie ekipy podzielą się punktami, bramkę 12 sekund przed końcem zdobył PAWEŁ OSSOWSKI!

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie. (20:31:51)

39:48
    Zamieszanie pod bramką Malwee. Najlepiej odnalazł się PAWEŁ OSSOWSKI i wyprowadza gości na prowadzenie!

39:24
    Zablokowane uderzenie Młynarczyka.

39:15
    Niecelne podanie Sassa do Modrzewskiego.

38:55
    Przerwa w grze. Urazu nabawił się jeden z graczy Malwee, a dokładniej Pomykała.

38:30
    Rykoszet po strzale Damiana Jarzebowskiego. Czujnie w bramce Paderewski!

38:06
    Łodzianie lekko pogubili się na własnej połowie. Ostatecznie goście nic z tego nie osiągneli.

37:37
    Paderewski skutecznie broni uderzenie Damiana Jarzembowskiego.

37:13
    Długie podanie Paderewskiego ląduje na aucie.

37:08
    Bardzo niecelny strzał Wasiaka.

36:35
    Paderewski przechwyca płaskie dośrodkowanie.

36:23
    Niecelne długie podanie Pruszkowskiego. Od autu goście.

36:03
    Dobra dwójkowa akcja Pruszkowskiego z Maćkowiakiem. Ostatecznie strzał tego pierwszego broni Michaliszyn.

35:43
    Długie podanie pod bramkę gospodarzy ląduje na aucie.

34:38
    Dobrze prawym skrzydłem przedarł się Sass, lecz nikt nie zamknął akcji po jego podaniu.

34:17
    Słupek po strzale Ossowskiego!

33:41
    Paderewski broni techniczne uderzenie Ossowskiego.

Adrian Somorowski

Gole: 16. Pomykała, 18. Młynarczyk – 30. Szulc (D.Jarzembowski), 30. Szulc (Krabowski), 40. Ossowski

Malwee Łódź: 1.Paderewski, 17.Olczak, 9.Pomykała, 77.Wasiak, 12.Pawłowski

19.Cieślak, 10.Kamiński, 4.Młynarczyk, 6.Pruszkowski, 24.Werner, 5.Maćkowiak

KS Constract Lubawa: 91.Michaliszyn, 6.D.Jarzembowski, 4.Krabowski, 21.Szulc, 99.Lewandowski

16.Piotrowicz, 13.Dąbrowski, 94.S.Jarzembowski, 35.Lipowski, 24.Mederski, 88.Modrzewski, 44.Ossowski, 77.Sadowski, 69.Sass