ZAKSA – Trefl 1:3 (koniec) | Skra – Cuprum 3:2 (koniec) | MKS – Czarni 2:3 (koniec)

0:0
    Po raz kolejny raz sprawdziło się znane w siatkarskim świecie hasło, że kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 2:3. Tak stało się i tym razem w Sosnowcu, MKS po świetnie rozegranych dwóch setach prowadził 2:0 i był bliski zdobycia trzech punktów. Jednak ambitni radomianie w kolejnych odsłonach grali coraz lepiej, trzeciego seta wygrali jeszcze na przewagi, ale już kolejne partie były zdecydowanie na korzyść Czarnych. W czwartym secie wygrali do 20, natomiast w tie-breaku będzinianie byli już bezradni i przegrali do 8. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relację na lajfy.com (20:26:38)

0:0
    Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany zostaje Daniel Pliński.

8:15

8:15
    Żaliński kończy ostatnią akcję w tym meczu skutecznym atakiem z lewego skrzydła.

8:14
    Kampa zagrywa w aut.

7:14
    Żaliński przebija się przez blok i mamy pierwszą piłkę meczową!

7:13
    Kędzierski atakuje w aut.

6:13
    Po raz drugi z rzędu w aut gospodarze. Za Żuka pojawia się Pawliński.

6:12
    W aut atakują będzinianie.

6:11
    Hebda zatrzymany na środku przez blok.

6:10
    Westphal zdobył asa serwisowego zdaniem sędziego, ale będziemy mieli jeszcze weryfikację tej sytuacji.

6:9
    Milczarek źle przebił piłkę sposobem dolnym i o czas prosi Dacewicz.

6:8
    Kończy tą piłkę Oivanen i mamy zmianę stron.

6:7
    Po drugim bloku na Westphalu o czas prosi Prygiel.

5:7
    Westphal zatrzymany blokiem.

3:7
    Po kolejnym błędzie pod siatką, reaguje trener gospodarzy, wprowadzając Kowalskiego za Oczko.