Nantes – Bordeaux 2:1 (koniec) | Bastia – Rennes 2:0 (koniec) | Lorient – Metz 3:1 (koniec)
Montpellier – Lens 3:3 (koniec) | Reims – Évian TG 3:2 (koniec)
Stade de Reims
3:2 (1:0)
Évian Thonon Gaillard
Sobota 13.12.2014, 20:00 • Stade Auguste Delaune, Reims • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję za śledzenie relacji na naszym portalu. Francuska Ligue 1 w najlepszej jakości – tylko lajfy.com (21:57:54)

Ależ horror na Stade Auguste Delaune! Goście znakomicie zaczęli drugą połowę, zdobyli dwie bramki, ale świetna postawa Diego Rigonato odwraca całą sytuację! Reims ostatecznie zwycięża w dramatycznych okolicznościach!
    Po drugiej bramce dla Reims sędzia wykluczył z gry Cedrica Cambona, ale nie mam pewności za co! Wydaje się że za zbyt ostrą dyskusję, może agresywne zachowanie względem arbitra.
    Nie mniej jednak Reims zdobywa arcyważne trzy punkty na własnym stadionie!

Trwają teraz jakieś przepychanki pomeczowe. Bardzo niezadowoleni są piłkarze Evian.

90+5

90+4
    Ostatnia minuta! Reims przy piłce!

90+3
    Strzał Salaby'ego z 20 metrów! Mija bramkę. Goście rzucają się jak wilki na ofiarę, ale nie mogą wstrzelić się w bramkę!

90+2
    Reims stara się grać na połowie gości. Świetnie drybluje Diego Rigonato, ale mija tylko jednego obrońcę

90
    Sędzia dolicza cztery minuty do drugiej części spotkania!

89
    Reims oddala grę byle dalej od własnego pola karnego w nieładzie pozbywając się futbolówki.

88
    W miejsce zmęczonego Mounkandjo pojawia się Anthony Weber na ostatnie minuty spotkania!

85
    Podwójna zmiana trenera Dupraza. W miejsce Tejdy i Nsikulu pojawiają się Nielsen i Bruno

84
    Świetna interwencja Hansena ratuje zespół przed stratą bramki!

82
    Zmiana w drużynie Évian Thonon Gaillard: z boiska schodzi Sougou, na boisku pojawia się Angoula.

81
    Jak w kalejdoskopie zmienia się sytuacja w Reims! Gospodarze w dwie minuty strzelają dwie bramki!
    Diego RIGONATO - 3:2

80
    Gol dla Reims!

Bardzo ładna akcja Reims na prawej stronie, wstrzelenie w pole karne. Piłka dociera do niepilnowanego DIEGO RIGONATO, a Brazylijczyk zdobywa swojego drugiego gola w tym spotkaniu!

80
    Próbował wymusić faul Mounkandjo. Sędzia nakazuje się podnieść Kameruńczykowi natychmiast