Sopot – Toruń 97:82 (koniec) | Dąbrowa Górnicza – Włocławek 74:85 (koniec) | Szczecin – Radom 75:94 (koniec)
Wrocław – Lublin 100:75 (koniec) | Koszalin – Zgorzelec 78:89 (koniec)
MKS Dąbrowa Górnicza
74:85 (22:20, 34:40, 56:58)
Anwil Włocławek
Niedziela 14.12.2014, 18:00 • Hala • Tauron Basket Liga

Doświadczeni zawodnicy z Włocławka nie pozwolili swoim rywalom w dniu dzisiejszym na zdobycie dwóch punktów i dzięki konsekwentnej grze w końcówce meczu wracają do Włocławka z kompletem punktów. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na lajfy.com (19:49:29)

39:43
    Zmarlak fauluje i będą rzuty osobiste dla Hajricia. (74:81)

39:41
    Jeden rzut wolny wykorzystał Koelner. (74:81)

39:41
    Eitutavicius kończy swój udział w tym meczu, po piątym faulu. (73:81)

39:36
    Jeden rzut zaliczony. (73:81)

39:36
    Faul Koelnera, rzuty wolne wykonywać będzie Wysocki. (73:80)

39:29
    Eitutavicius wykorzystuje obydwa rzuty. O czas prosi jeszcze Wojciech Wieczorek. (73:80)

39:29
    Weaver fauluje po raz piąty, więc musi opuścić boisko. W jego miejsce Zmarlak. Rzuty wolne dla Eitutaviciusa. (73:78)

39:24
    Obydwa rzuty zaliczone przez Peppera. (73:78)

39:23
    Dobre przejecie Peppera na połowie MKS-u. Kontra Dąbrowy przerwana faulem Simona. Rzuty wolne dla Peppera. (71:78)