Schalke 04 – Hamburg 0:0 (koniec) | Bayer – Eintracht 1:1 (koniec) | Augsburg – Borussia M. 2:1 (koniec)
Werder – Borussia D. 2:1 (koniec) | Stuttgart – Paderborn 0:0 (koniec) | Wolfsburg – FC Koln 2:1 (koniec)
FC Augsburg
2:1 (1:1)
Borussia Monchengladbach
Sobota 20.12.2014, 15:30 • SGL arena, Augsburg • Niemiecka Bundesliga

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:22:52)

Koniec spotkania! FC Augsburg pokonuje na własnym boisku Borussie Mönchengladbach 2:1 po bramkach Feulnera i Bobadilli! W pełni zasłużone zwycięstwo drużyny gospodarzy!

90+5

90+4
    Ostatnia zmiana w szeregach Augsburgu. Thommy za Altintopa.

90+3
    Zrezygnowana gra Mönchengladbach. Goście chyba pogodzili się z porażką.

90+2
    Przedłuża nam się wznowienie gry przez zawodników gospodarzy.

90+1
    Cztery dodatkowe minuty doliczone do dzisiejszego spotkania.

90
    Druga zmiana w drużynie Augsburgu. Na boisku pojawia się Philp w miejsce Essweina.

90
    Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

89
    Kohr faulował przed polem karnym i otrzymał żółtą kartkę. Rzut wolny dla Borussii.

87
    Indywidualna akcja Altintopa zakończona niezłym strzałem. Pewnie broni jednak Sommer!

86
    Hazard uderzał sprzed pola karnego na bramkę Manningera, ale strzał zdołał zablokować Verhaegh.

84
    Zbyt mocne dośrodkowanie Xhaki do pola karnego Augsburgu. Piłka ponownie w posiadaniu gospodarzy.

82
    Czas upływa nieubłaganie. Niespełna dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Mönchengladbach jak na razie nie może rozegrać piłki na połowie rywala.

80
    Tak jest. Kończy się dzisiejszy występ Bobadilli. Jego miejsce w zespole gospodarzy zajmuje Kohr.

80
    Mieliśmy dłuższą przerwę w grze po tym jak jakiejś kontuzji stopy doznał Bobadilla, który chyba opuści murawę.