FC Barcelona – Córdoba 5:0 (koniec) | Levante – Sociedad 1:1 (koniec) | Eibar – Valencia 0:1 (koniec)
Rayo Vallecano – RCD Espanyol 1:3 (koniec)
SD Eibar
0:1 (0:1)
Valencia CF
Sobota 20.12.2014, 20:00 • Ipurua, Eibar • Hiszpańska LaLiga

To było bardzo słabe spotkanie. Oba zespoły rozegrały partię szachów, z której lepiej wychodzi Valencia. Eibar nie miał dzisiaj atutów w ofensywie, żeby zagrozić Nietoperzom. (21:51:22)

90+4

90+3
    Ander Capa zbyt długo zwlekał w polu karnym Valencii na oddanie strzału! Nie było nawet uderzenia na bramkę Diego Alvesa!

90+2
    Rodrigo Moreno zmienia de Paula w ekipie Valencii.

90+1
    Aż 4 minuty dolicza arbiter do drugiej połowy meczu.

90
    Piovaccari fauluje Orbana, festiwal kartek w ostatnich minutach...

90
    Diego Alves doczekał się swojego kartonika.

89
    Diego Alves długo celebruje wznowienie gry od rzutu wolnego, zaraz też doczeka się żółtej kartki...

88
    W końcu zagrożenie pod jedną z bramek! Xabi Irureta z problemami, ale broni uderzenie Paco Alcacera z rzutu wolnego!

87
    Parejo faulowany na 28. metrze przez Abrahama, kolejna przerwa w grze i kolejny stały fragment gry dla Valencii.

86
    Barragan za przedłużanie wznowienia gry został ukarany żółtą kartką.

85
    Rzut wolny dla Nietoperzy na połowie rywala, okazja do dośrodkowania w pole karne.

84
    Lillo Castellano ukarany żółtą kartką.

83
    Piatti fauluje Capę na połowie Eibar, rzut wolny dla gospodarzy.

82
    Diego Alves pewnie chwyta piłkę po próbie Andera Capy.

81
    Capa zablokował próbę dośrodkowania i będziemy mieli piąty rzut rożny dla Nietoperzy w tym meczu!