Udinese – AS Roma 0:1 (koniec) | Chievo – Torino 0:0 (koniec) | Empoli – Hellas 0:0 (koniec)
Genoa – Atalanta 2:2 (koniec) | AC Milan – Sassuolo 1:2 (koniec) | US Palermo – Cagliari 5:0 (koniec)
Parma – Fiorentina 1:0 (koniec) | Cesena – Napoli 1:4 (koniec) | Juventus – Inter 1:1 (koniec)
AC Cesena
1:4 (0:2)
SSC Napoli
Wtorek 06.01.2015, 18:00 • Stadio Dino Manuzzi, Cesena • Włoska Serie A
    To kolejny cios dla fanów Ceseny

Cesena - Napoli 1:4

Koniec meczu na Stadio Dino Manuzzi! Gospodarze z Ceseny okazali się znacznie słabsi od Napoli. Przyjezdni wracają do domu z czterema bramkami na koncie i tylko jednym straconym gole. Prawdziwy popis w dzisiejszym spotkaniu dali dwaj piłkarze – Marek Hamsik i Gonzalo Higuain. Gdyby Napoli grało tak skutecznie na początku sezonu – do dziś liczyłoby się w walce o pierwsze miejsce. Chociaż sezon jeszcze się nie skończył... Tymczasem Cesena – po kolejnej porażce – jest coraz bliżej spadku z ligi. Dziękuję za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacje! (19:52:57)

90+2

90+1
    Od dobrych kilku minut obraz gry nie zmienia się. Goście utrzymują się przy piłce około czterdziestu metrów od bramki Ceseny. Gospodarze tymczasem nie kwapią się, by im tę futbolówkę odebrać.

90
    Sędzia Massa zdecydował się doliczyć dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Napoli cały czas przy piłce. Gospodarze są już kompletnie zrezygnowani, a przyjezdni nie chcą chyba robić im już większej krzywdy...

88
    Napoli ponownie w ataku. Tym razem piłka dociera do prawej strony, jest okazja na dośrodkowanie, ale jakby zabrakło odwagi Radoseviciowi.

87
    Spójrzmy na statystyki:
    Posiadanie piłki – 40% – 60%
    Strzały na bramkę – 3 – 6.

86
    Ciekawe ile minut zdecyduje się doliczyć sędzia? On również zdaje sobie sprawę, że tutaj niewiele może się jeszcze wydarzyć.

85
    Ostatnie pięć minut przed nami. Z boiska wieje nudą. Ten mecz jest już rozstrzygnięty i doskonale czują to piłkarze.

84
    Radosević zmienia strzelca pierwszej bramki – Jose Callejona.

83
    Druga żółta kartka dla zawodnika gospodarzy w tym meczu. Po Capellim ukarany zostaje Ze Eduardo.

82
    Szykuje się ostatnia zmiana w Napoli. Rafa Benitez woła do siebie Radosevicia. To Chorwat wejdzie na murawę.

81
    Kibice Ceseny dali sobie już chyba jednak spokój... Oni doskonale wiedzą, że ich ulubieńcy ponownie zawiedli ich zaufanie...
    Ostatnie dziesięć minut spotkania przed nami! Czy zobaczymy kolejne gole?

79
    Schodzi z boiska młody Valzania. Zmienia go Volta. Cesena wykorzystała już komplet zmian.

78
    Właśnie szykuje się ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Do wejścia na boisko gotowy jest Volta.

Bartosz Biernacki

Gole: 75. Brienza – 29. Jose Callejon, 41. Higuain, 64. Capelli (sam.), 72. Higuain

Kartki:   61. Capelli (CSN), 83. Ze Eduardo (CSN) – 38. Gargano (NEA), 53. Henrique (NEA)

AC Cesena: Leali – Capelli, Lucchini (46' Alejandro Rodriguez), Magnusson – Giorgi, Valzania (79' Volta), Ze Eduardo, Cascione (70' Carbonero), Mazzotta – Brienza – Hugo Almeida.

Zmiany: Iglio, Agliardi – Nica, Volta, Carbonero, De Feudis, Alejandro Rodriguez, Krajnc, Durić, Succi, Cazzola, Pulzetti.

SSC Napoli: Rafael – Maggio, Albiol, Henrique, Britos – David Lopez, Gargano (67' Jorginho) – Jose Callejon (84' Radosević), Hamsik, de Guzman (64' Mertens) – Higuain.

Zmiany: Colombo, Andujar – Koulibaly, Strinić, Radosević, Inler, Mesto, Jorginho, Mertens, Zapata.

Sędziowie: D. Massa (sędzia główny) M. Musolino, A. Giallatini (asystenci)