Daniela Hantuchová
1
6 3 1
Środa 07.01.2015, 02:45WTA Auckland (kort twardy)

Urszula Radwańska zagra w 1/8 finału WTA Auckland. Polka pokonuje dziś Słowaczkę, Danielę Hantuchovą 1:6, 6:3, 6:1. Początek spotkania nie wróżył nic dobrego, ale w drugim i trzecim secie Polka pokazała dobry tenis, a rywalka, czym dalej w mecz, tym grała bardziej nerwowo. Dziękuje za wspólnie spędzoną noc! (04:29:37)

Koniec meczu

6:1
    Gem, set i mecz dla Urszuli Radwańskiej! Broniła się teraz Hantuchova, ale Polka w końcu skończyła za drugim półwolejem!

40-30
    Nie wytrzymuje Słowaczka! Podwójny i Radwańska ma breakpointa na wagę meczu!

30-30
    Ula próbowała wstrzelić się w podanie Hantuchovej, ale obiła taśmę.

30-15
    Świetna wymiana obu Pań. Finalnie, Radwańska zdążyła do drop shota, ale rywalka odpowiedziała precyzyjnym passing shotem.

30-0
    30:0 dla Polki! Czyżby szykowało się kolejne przełamanie?

15-0
    Hantuchova miała częściowo otwarty kort, ale wyrzuciła. Brawo dla Uli, która nabiegała się przy tej piłce.

5:1
    Mocny, ale też autowy skrót Hantuchovej. Urszula Radwańska zdobywa piątego gema w tym secie i jest o krok, od zwycięstwa w całym meczu!

A-40
    Pocelowała serwisem Radwańska, Hantuchova returnuje w aut.

40-40
    Drugi też! As serwisowy! W takim momencie!

30-40
    Pierwszy obroniony przez naszą tenisistkę.

15-40
    Nieco w stylu Agnieszki, przykucnęła pod końcem kortu Urszula, ale zaatakowała w taśmę. Dwa breaki dla rywalki.

15-30
    I teraz kapitalnie wstrzela się w podanie Polki.

15-15
    Brawa dla Słowaczki. Świetny cross w linię.

15-0
    Niewymuszony błąd ze środka Hantuchovej.

4:1
    I drop shot na zakończenie tego gema prezentuje Słowaczka. Odetchnęła z ulgą, pierwszy gem w tym secie na jej konto.