Chemik – BKS 3:2 (koniec) | Pałac – Muszynianka 1:3 (koniec) | PTPS – Legionovia 0:3 (koniec)

0:0
    Od początku spotkania dominowały zawodniczki z Muszyny, które nie pozwalały dojść do głosu swoim rywalkom. Były one widocznie lepsze, ale mimo ich przewagi w każdym secie mecz należał do tych na wysokim poziomie i widać było walkę ze strony bydgoszczanek, szczególnie w połowie trzeciego seta, kiedy udało im się wyjść na prowadzenie, a nawet ostatecznie go wygrać. Niestety przegrywają one kolejne spotkanie 3:1, a MVP zostaje Sylwia Wojcieska, która wyjątkowo brylowała dzisiaj na boisku. (19:44:08)

15:25
    Czwarty set skończony.

15:25
    Hatala i Sosnowska zatrzymują w ataku Kingę Dybek na skrzydle!

15:24
    Siatkarka z Muszyny wybija piłkę po bloku w aut i to jej zespoł ma teraz piłkę meczową.

15:23
    As serwisowy Marty Biedziak.

14:23
    Udany atak Kingi Dybek, która obija ręce blokujących ją siatkarek.

13:23
    Z przechodzącej krótkiej atakuje Justyna Sosnowska,która przed chwilą weszła na boisko.

13:22
    Marta Biedziak przepycha piłkę na siatce na stronę przeciwnika.

12:22
    To samo zagranie w wykonaniu Gabrieli Jasińskiej.

12:21
    Z drugiej piłki kiwa Marta Biedziak.

11:21
    Po prostej na lewym skrzydle punktuje Karolina Różycka, Kinga Dybek nie daje rady obronić tej piłki.

11:20
    Z przesuniętej krótkiej atakuje Natalia Misiuna.

10:20
    Zagrywać będzie Patrycja Polak.

9:20
    Skuteczny atak Gierak kończący tą wymianę.

9:19
    Julia Twardowska atakuje obok blokujących ją siatkarek i zdobywa kolejny punkt dla swojej drużyny.

8:19
    Nieudana zagrywka Małgorzaty Skorupy.

7:19
    Różycka wybija piłkę po bloku rywalek w aut, a czas bierze ponownie Adam Grabowski.

7:18
    Zagrywka punktowa Plchotovej. Zmiana: Polak i Biedziak za Czyżnielewską i Tomczyk.

Klaudia Chylarecka

Metalkas Pałac Bydgoszcz: Polak, Pieczka, Biedziak,Misiuna, Twardowska, Dybek, Skorupa, Jurkojć, Czyżnielewska, Fojucik, Tomczyk
    Libero: Korabiec

Polski Cukier Muszynianka: Carter, Gierak, Różycka, Wojcieska, Jasińska, Radenkovic, Sosnowska, Kurnikowska, Plchotova, Hatala
    Libero: Maj-Erwardt

Sędziowie: Dariusz Wolski, Katarzyna Sokół