Sociedad – Rayo Vallecano 0:1 (koniec) | Valencia – Almeria 3:2 (koniec) | Villarreal – Bilbao 2:0 (koniec)
RCD Espanyol – Celta Vigo 1:0 (koniec)
Real Sociedad
0:1 (0:0)
Rayo Vallecano
Sobota 17.01.2015, 16:00 • Estadio Anoeta, San Sebastian • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję za śledzenie relacji na lajfy.com i zapraszam na następne mecze Primera Division na nasz portal! (17:52:34)

Jedna bramka wystarczyła do kompletu punktów! Rayo zwycięża na Estadio Anoeta i przeskakuje Real Sociedad w tabeli. Nudny to był mecz, w pierwszej połowie bardzo mało sytuacji, w drugiej sytuacja wcale się nie zmieniła. Po rzucie rożnym Vallecano zdobyło pierwszą bramkę i to wystarczyło!

90+3

90+3
    Kakuta! Zwiódł obrońcę ale zamiast podawać do partnera wbiegającego w pole karne próbował samemu rozwiązać akcję! Niepotrzebnie!

90+1
    Abdoulaye wyskakuje najwyżej oddalając zagrożenie. Prostopadłe podanie do Kakuty, jednak wychodzi z bramki daleko Rulli i zatrzymuje ten atak Rayo.

90
    Rzut rożny dla Realu! Sędzia dolicza jeszcze 3 minuty do drugiej części gry

88
    Próbował uderzenia Sergio Canales z rzutu wolnego. Strzał zablokowany jednak przez zawodników stojących w murze.

87
    Abdoulaye Ba ukarany żółtą kartką po uderzeniu Finnbogason'a w walce o górną piłkę

85
    Spieszy się gospodarzom. Faulowany Agirretxe na połowie boiska. Rayo twardo broni. Szykuje się naprawdę ciekawa końcówka

84
    Ostatnia zmiana w Realu Sociedad. W miejsce Granero pojawia się Finnbogason!

83
    Świetnie wyskakuje do piłki Ansotegi! Piłka mija bramkę Tono o metr!

83
    Korner dla Sociedad! Zaczynają naciskać piłkarze z San Sebastian!
    MANUCHO - 0:1

81
    Gol dla Rayo!

Centra z rzutu rożnego! Najwyżej skacze MANUCHO i pakuje pewnie piłkę do siatki!

80
    Vela centruje z rzutu rożnego. Wychodzi do piłki Tono i pewnie przechwytuje dośrodkowanie!

78
    Również zmianę przeprowadza Paco Jemez: w miejsce Alberto Bueno wprowadza Jozabed'a Sancheza.

78
    Zmiana w Realu, w miejsce Artiza Elustondo pojawia się Chory Castro.

Piotr Gawryszczak

Gole: 81. Manucho

Kartki:   65. Manucho (VLL), 74. Trashorras (VLL), 77. Quini (VLL), 87. Abdoulaye (VLL)

Real Sociedad: Rulli – Aritz (Castro 78'), Ansotegi, Inigo, De la Bella – Bergara (Pardo 53'), Granero (Finnbogasson 84') – Prieto, Vela, Canales – Agirretxe
    Zmiany: Zubikarai, Mikel, Elustondo, Finnbogason, Pardo, Chory Castro, Yuri

Rayo Vallecano: Toño – Tito (Quini 46'), Zé, Abdoulaye, Insua – Baena, Trashorras, Aquino (Alex Moreno 59'), Kakuta – Bueno (Jozabed 78'), Manucho
    Zmiany: Cristian Alvarez, Amaya, Quini, Jozabed, Lica, Pozuelo, Alex Moreno

Sędziowie: Mario Melero Lopez, Jose Luis Martinez Serrato, Jose Maria Carrera Garcia

Widownia: 21 542