Sociedad – Rayo Vallecano 0:1 (koniec) | Valencia – Almeria 3:2 (koniec) | Villarreal – Bilbao 2:0 (koniec)
RCD Espanyol – Celta Vigo 1:0 (koniec)
RCD Espanyol Barcelona
1:0 (0:0)
Celta de Vigo
Sobota 17.01.2015, 22:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Hiszpańska LaLiga

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (23:56:51)

Gospodarze rzutem na taśmę inkasują trzy punkty. Biorąc pod uwagę przebieg meczu, a zwłaszcza drugą połowę taki wynik wydaje się być sprawiedliwy. Goście chyba za szybko uwierzyli, że wyjadą z Barcelony z jednym punktem

90+3

90+2
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy, bardzo powoli schodzi z murawy Garcia, w jego miejsce Sanchez

90+1
    Tylko dwie minuty doliczone przez sędziego, to zła wiadomość dla piłkarzy z Vigo
    Felipe CAICEDO - 1:0

90
    Gol dla Espanyolu!

Dopięli swego miejscowi! Wrzutka z prawego skrzydła, źle interweniuje jeden z defensorów, nie udaje mu się wybić piłki, momentalnie korzysta z tego FELIPE CAICEDO i z bliskiej odległości pakuje piłkę do siatki!

89
    Espanyol niemal zamknął przeciwnika pod jego polem karnym, gospodarze za wszelką cenę chcą wygrać

88
    Vazquez centruje z prawej flanki z wolnego, spokojnie interweniuje defensywa gości, po chwili mamy wrzutkę z drugiej strony, efekt taki sam

87
    Udało się przyjezdnych przez chwilę pograć piłką na połowie rywala, ale nie widać u nich zbytnio zamiaru do strzelania, jakby satysfakcjonował ich ten remis

85
    Mnożą się faule zawodników gości, kolejna kartka, tym razem dla Nolito

84
    Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi Krohn-Dehli, na boisku pojawia się Gomez.

83
    Caicedo uderza z siedemnastego metra, pewnie chwyta futbolówkę golkiper Celty

82
    Centra na dalszy słupek, uderza co prawda głową Moreno, ale słabo, spokojnie interweniuje Alvarez

81
    Hernandez zatrzymuje kontrę Espanyolu, zasłużona żółta kartka

80
    Po rzucie rożnym niecelnie uderzał Moreno, szybko odzyskują futbolówkę gospodarze
    Bomba Garcii

79
    Caicedo źle przyjął piłkę w polu karnym gości, zdołał jeszcze wycofać przed szesnastkę do Garcii, ten oddaje mocny strzał, piłka po rękach Alvareza zahacza o poprzeczkę i wychodzi poza boisko! Było blisko!