Inter – Torino 0:1 (koniec) | Hellas Verona – Atalanta 1:0 (koniec) | Parma – Cesena 1:2 (koniec)
Juventus – Chievo 2:0 (koniec) | Sampdoria – US Palermo 1:1 (koniec) | Fiorentina – AS Roma 1:1 (koniec)
ACF Fiorentina
1:1 (1:0)
AS Roma
Niedziela 25.01.2015, 20:45 • Artemio Franchi, Florencja • Włoska Serie A

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na Lajfy.com! (22:41:47)

Koniec! Fiorentina 1, Roma 1. Z przebiegu meczu wydaje się, że jest to zasłużony podział punktów. Swoje szanse miała Fiorentina, ale też Roma. Ostatecznie nikt nie zgarnął całej puli.

90+3

90+3
    Mocna wrzutka Florenziego, ale M.Alonso wyekspediował piłkę na kilkadziesiąt metrów.

90+2
    Jeszcze rzut wolny dla gości kilka metrów od bocznej linii pola karnego. Jedna z ostatnich szans na wywalczenie kompletu punktów...

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Cuadrado (ACF Fiorentina).

90
    Potężny, ale bardzo niecelny strzał Florenziego. Trzy minuty doliczone przez arbitra.

89
    Dośrodkowanie Borji Valero z narożnika, ale pewnie wyłapał to golkiper Romy.

89
    Tomović w dziecinny sposób ograł Iturbe, po czym oddał mocny strzał z ostrego kąta! De Sanctis nie dał się zaskoczyć, pewnie broniąc bliższy słupek!

88
    Sporo chaosu i niedokładności w ostatnich minutach. Gubią się jedni i drudzy.

87
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Florenzi, na boisku pojawia się Maicon.

85
    Zmienił się obraz gry. Teraz to Roma dłużej w posiadaniu piłki. Gwizdy miejscowych kibiców, choć wszystko to odbywa się na połowie gości.

84
    Próba płaskiej centry Babacara, ale ten niezbyt czysto trafił w piłkę. Nie ma nawet rzutu rożnego.

82
    Atak pozycyjny Fiorentiny. Czas ucieka, a od kilku minut nie mieliśmy zagrożenia pod żadną z bramek.

81
    Cuadrado piętą w stronę M.Alonso. Ten próbował dośrodkować piłkę w pole karne, ale zagrał zbyt mocno.

81
    Dziesięć minut do końca. Poznamy zwycięzcę? Na razie wszystko wskazuje na to, że mecz zakończy się remisem, ale niczego nie można przesądzać...

79
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Totti, na boisku pojawia się Destro.

78
    Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Gómez, na boisku pojawia się Babacar.