Chelsea – Bradford 2:4 (koniec) | Bristol City – West Ham 0:1 (koniec) | Aston Villa – Bournemouth 2:1 (koniec)
Brighton – Arsenal 2:3 (koniec)
Aston Villa
2:1 (0:0)
A.F.C. Bournemouth
Niedziela 25.01.2015, 16:00 • Villa Park, Birmingham • Puchar Anglii

Z mojej strony to już niestety wszystko! Dziękuję pięknie za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na żywo na naszym portalu. (17:56:37)

Nie obyło się bez dreszczowca w końcówce, ale ostatecznie Aston Villa zdołała dowieźć prowadzenie do końca i jako jedna z nielicznych drużyn Premier League melduje się w 1/8 finału Pucharu Anglii!
    Druga połowa w pełni zrekompensowała nam brak emocji w pierwszej części meczu! Świetnie się oglądało drugie 45 minut!

90+6

90+5
    Zmiana na zyskanie czasu. Jack Grealish zastępuje Leandro Bacunę.

90+4
    Ashley Westwood miał wyborną okazję do zakończenia spotkania! Dostał kapitalne prostopadłe podanie z głębi pola i stanął oko w oko z Campem, ale przegrał pojedynek z bramkarzem Bournemouth! Tylko korner dla The Villans.
    Callum WILSON - 2:1

90+3
    Gol dla Bournemouth!
    Trochę się pospieszyłem z tą wzmianką o porażce Bournemouth! Oni jeszcze wierzą! Przed chwilą zdobyli bramkę kontaktową! Minuta nadziei dla gości! CALLUM WILSON z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki po kapitalnej zespołowej akcji swojego zespołu! Świetnie dostawił stopę i nie dał szans Givenowi!

90+1
    4 minuty doliczone do kończącej się drugiej części gry przez Pana Mike'e Deana.

90
    Simon Francis jeszcze uwierzył! Miał okazję do strzału z 25 metrów, to się długo nie zastanawiał i huknął ile sił! Spudłował, ale doprawdy nieznacznie!

89
    To już chyba koniec emocji na Villa Park! Goście zrezygnowani. Pogodzili się chyba z porażką.

87
    Owacje na stojąco dla Carlesa Gila! Takich bramek nie ogląda się zbyt często! Warto było wydać te kilkadziesiąt funtów na bilet, by zobaczyć taką bramkę na żywo! W jego miejsce wchodzi Ashley Westwood.
    27,415 kibiców zagościło dziś na Villa Park.

85
    Gospodarze pozawalają teraz rywalom na rozgrywanie piłki pod ich własnym polem karnym! Oby to się na nich za chwilę nie zemściło!

83
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika drużyny gospodarzy. Pan Mike Dean wraca do wcześniejszej sytuacji i zapisuje w notesie nazwisko Holendra – Leandro Bacuny. Żółta kartka za ostry faul.

83
    Callum Wilson znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem po doskonałym podaniu Francisa, ale w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej...

82
    Pięknie pograli teraz w środku pola gospodarze! To się musiało podobać kibicom! Odrobina niedokładności zniweczyła jednak cały misterny plan.

81
    Piłka dośrodkowywana przez Andreasa Weimanna ląduje poza boiskiem. Korner dla gospodarzy.

79
    Ostatnia nadzieja gości melduje się na placu gry! Junior Stanislas już sobie nie pogra! Szansę na odwrócenie losów meczu dostaje Matt Ritchie!
    Więcej zmian w zespole Bournemouth nie będzie!

77
    Gospodarze starają się kontrolować przebieg ostatniego kwadransa meczu, tak, by nic niepożądanego się już im nie przytrafiło.

Gole: 51. Gil, 71. Weimann – 90+3. Wilson

Kartki:   62. Hutton (ASV), 63. Okore (ASV), 83. Bacuna (ASV)