Empoli – Udinese 1:2 (koniec) | Napoli – Genoa 2:1 (koniec)
Empoli FC
1:2 (1:1)
Udinese Calcio
Poniedziałek 26.01.2015, 19:00 • Stadio Carlo Castellani, Empoli • Włoska Serie A

Dziękuję za śledzenie relacji na lajfy.com! Zapraszam na następne mecze Serie A relacjonowane na żywo na nasz portal! (20:55:08)

Obronili się goście! Empoli napierało ostatnie 20 minut, ale nie zdołali piłkarze Sariego strzelić bramki! Udinese wywozi ważne trzy punkty z trudnego stadionu. Druga połowa toczona w podobnym tempie co i pierwsza, czystych okazji znów może nie za wiele, ale emocje na najwyższym poziomie!

90+5

90+5
    Thereau! Ponad bramką!

90+4
    Barba fauluje Allana tuż przed polem karnym Empoli! Nie przegrają tego meczu goście! Szykuje się Thereau do uderzenia!

90+3
    Maccarone w pole karne! Znów góruje Karnezis i szuka tego czasu na ziemi. Ciągle coś znajduje!

90+2
    Przekroczył przepisy w ofensywie Pucciarelli. Wznowią grę gracze Udine. Nie będzie spieszył się Karnezis

90+2
    Faulowany około 40 metrów przed bramką jeden z piłkarzy Empoli. Jedna z ostatnich szans na wyrównanie!

90+1
    Centra Hysaja w pole karne. Dobra okazja, ale Verdi przenosi piłkę nad poprzeczką!

90
    Sędzia dolicza cztery minuty do drugiej połowy!

90
    Raz po raz centrują w pole karne gracze Empoli. Dobrze jednak ustawia się defensywa Udine.

89
    Karnezis! Uspokaja grę Udinese. Bardzo głęboka centra, bramkarz Udine pewnie łapie i rzuca się na boisko w poszukiwaniu czasu!

88
    Croce dostał znakomitą piłkę w pole karne! Znów boi się strzelać zawodnik Empoli, szuka podania. Prosiło się o mocny strzał na bramkę! Będzie korner dla Empoli

87
    Ostro potraktował rywala Croce. Ryknął jak strzelony piorunem Allan. Wszystko działo się pod okiem sędziego bramkowego. Wznowi grę Karnezis

86
    Bruno Fernandes stracił piłkę na rzecz Croce, by po chwili ją odzyskać! Bardzo przydaje się Portugalczyk w ostatnich minutach gry!

85
    Strzał czy dośrodkowanie! Nie wiadomo, ważne jednak, że Karnezis wybija piłkę ostro zagrywaną w kierunku bramki! Dobrze zareagował bramkarz Udinese!

84
    Mario Rui sfaulowany przy polu karnym! Przekroczył przepisy Ivan Piris! Będzie świetna okazja dla Empoli!

82
    Oj! Przy uderzeniu Heurtaux była ręka obrońcy! Powinien być rzut karny dla Udine. Nie zauważył tego sędzia Ghersini, ale tak pokazują powtórki!