Resovia – Skra 3:1 (koniec) | Dafi Społem – MKS 3:2 (koniec) | Jastrzębski – Cuprum 2:3 (koniec)

0:0
    Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Relacjonował dla Państwa, Norbert Sinkiewicz. (19:28:49)

0:0
    To był zdecydowanie najważniejszy tie-break gospodarzy w tym sezonie, gdyż to on prawdopodobnie decydował o tym, czy kielczanie będą musieli walczyć właśnie z Będzinem o utrzymanie się w Plus Lidze czy będą mieli spokojne następne dni. Wygrali spokój.

0:0
    Ogromne emocje dzisiaj w Kielcach. Wróćmy około godzinę do tyłu... Effector Kielce prowadzi 2:0 i pewnie wygrywa drugiego seta, zmierza zdecydowanie po łatwą wygraną 3:0, w trzecim secie prowadzi już 6:0, ale wtedy wielką pogoń zaczyna Banimex Będzin. Wygrywa trzeciego, potem czwartego seta, ale nie daje rady już w tie-breaku, gdzie triumfuje Effector Kielce!

15:11

15:11
    Michał Żuk serwuje w siatkę, a to oznacza, że dzisiaj Effector Kielce wygrał 3:2 z Banimexem Będzin!

14:11
    Przerwa na żądanie Dariusza Daszkiewicza.

14:11
    Autowa zagrywka Sufy.

14:10
    Wideo-weryfikacja potwierdza decyzję sędziów! Piłki meczowe dla Effectora Kielce!