Aston Villa – Stoke 1:2 (koniec) | Chelsea – Burnley 1:1 (koniec) | Crystal Palace – Arsenal 1:2 (koniec)
Hull – Queens Park 2:1 (koniec) | Sunderland – West Bromwich 0:0 (koniec) | Swansea – Man Utd 2:1 (koniec)
Man City – Newcastle 5:0 (koniec)
Chelsea F.C.
1:1 (1:0)
Burnley F.C.
Sobota 21.02.2015, 16:00 • Stamford Bridge, Londyn • Angielska Premier League

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na następne zmagania w Premier League. Już za pół godziny rozpoczyna swoje spotkanie Manchester City! Relacja na lajfy.com! (17:56:19)

Dramatyczna końcówka na Stamford Bridge! Wydawało się, że Chelsea spokojnie wygra spotkanie. Sędzia Atkinson wykluczył z gry Nemanje Matica i w ostatnich minutach grając w przewadze lepiej radzili sobie piłkarze z Turf Moor! Kibice nie są zadowoleni i wyrażają to głośnymi gwizdami!
    To już jednak wszystko ze Stamford Bridge na dziś!

90+5

90+4
    Pressing Chelsea nie przyniósł korzyści! Mógł być wręcz zabójczy! Z własnej połowy wyszedł Danny Ings! Dogonił go Ramires, ale w pojedynku lepszy był gracz Burnley! Strzał obok bramki Courtois!

90+4
    Ostatnia minuta gry rozpoczęta! Zouma daleko do Drogby. Niedokładnie! Od autu rozpocznie Burnley!

90+2
    Fabregas zagrywa w pole karne! Odprowadza piłkę wzrokiem Tom Heaton!

90+2
    Spokojnie starają się skonstruować akcję piłkarze Chelsea. Tracą piłkę tylko na chwilę. Ivanović odzyskuje i raz jeszcze atakuje Chelsea!

90
    Cztery minuty doliczone do drugiej połowy!

89
    Willian wygrał pojedynek główkowy i zgrał do Fabregasa! Strzał Hiszpana jednak nad poprzeczką!

89
    Drogba centruje w pole karne! Próbuje przewrotką strzelać Costa, ale nie trafia w piłkę! Będą bardzo gorące ostatnie minuty na Stamford Bridge!

88
    Kradną czas jak mogą piłkarze Burnley. Szybko jednak odzyskują piłkę gracze Chelsea.

87
    Drogba zgrywa do Costy. Hiszpan jednak nie zdołał opanować piłki. Śpieszy się graczom Chelsea!

86
    Va Banque gra Jose Mourinho! Ściąga z boiska Filipe Louisa wprowadzając w jego miejsce Didiera Drogbę. Czy as Mourinho będzie w stanie odmienić stan rywalizacji!?

85
    Szybki wyrzut do strefy ofensywnej. Zouma wybija na rzut rożny!

85
    Próba długiego zagrania do Edena Hazarda. Wychodzi z bramki Tom Heaton i przejmuje piłkę.

84
    W kłopotach Burnley. Atakowała Chelsea, zagranie w pole karne do Diego Costy. W ostatniej chwili interweniuje Tom Heaton!

83
    Groźnie pod bramką Chelsea! Podanie na prawą stronę do Ingsa! Anglik strzela, ale uderzenie blokuje Filipe Louis!