Aston Villa – Stoke 1:2 (koniec) | Chelsea – Burnley 1:1 (koniec) | Crystal Palace – Arsenal 1:2 (koniec)
Hull – Queens Park 2:1 (koniec) | Sunderland – West Bromwich 0:0 (koniec) | Swansea – Man Utd 2:1 (koniec)
Man City – Newcastle 5:0 (koniec)
Hull City A.F.C.
2:1 (1:1)
Queens Park Rangers F.C.
Sobota 21.02.2015, 16:00 • KC Stadium, Kingston upon Hull • Angielska Premier League

Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy na inne relacje na Lajfy.com! (17:57:18)
    Hull wygrywa 2:1. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 89. minucie N'Doye.

Hull City wygrywa 2:1 z Queens Park Rangers. Zwycięska bramkę zdobył w 89. minucie Dame N'Doye. Bardzo długo męczyli się z rywalem gospodarze, a grali przecież w przewadze. Nie potrafili oni jednak przebić się przez obronę i stworzyć jakiejkolwiek sytuacji. Udało się dopiero w ostatnich minutach, dzięki świetnemu dośrodkowaniu z lewej strony i trafieniu N'Doye. Hull zdobywa trzy punkty, jednak mecz mógł wyglądać zupełnie inaczej gdyby nie czerwona kartka dla Bartona w pierwszej połowie.

90+5

90+5
    Świetnie urwał się z lewej strony Brady, płaskie dośrodkowanie, wybijają obrońcy.

90+3
    Ależ fatalne wybicie McGregora. Tak trafił w piłkę, że wyszła ona na rzut rożny.

90+3
    Próba wypuszczenia z prawej strony Aluko, ale bardzo niedokładne podanie.

90+1
    Sporo zamieszania pod polem karnym gospodarzy i musza się obrońcy ratować mocnym wybiciem. Aut dla QPR.

90+1
    Pięć minut dolicza sędzia.
    DAME N'DOYE strzela bramkę w 89. minucie i wyprowadza Hull na prowadzenie

N'DOYE - 2:1

89
    Gol dla Hull!
    Wreszcie udało się Hull! Zaczęło się od dośrodkowania z prawej strony i świetnej okazji, jednak wtedy świetnie obronił Green. Za chwilę świetne dośrodkowanie z lewej posłał Brady i głową piłkę do bramki z 5. metra skierował DAME N"DOYE!

88
    Rajd prawą flanką Phillipsa, ale dośrodkowanie spod linii końcowej fatalne.

87
    Niezła akcja Aluko, który zszedł do środka, oddał po drodze do Ramireza, później ta piłka trochę przypadkowo wróciła do Aluko i zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale wprost w bramkarza.

85
    I jeszcze raz to samo, tym razem zdołał chociaż uderzyć Hernandez, ale nie w bramkę.