Włocławek – Lublin 85:89 (koniec) | Słupsk – Zielona Góra 72:70 (koniec)
72:70 (27:18, 57:28, 64:47)
Stelmet BC Zielona Góra
Sobota 21.03.2015, 18:00 • Hala Gryfia w Słupsku • Tauron Basket Liga

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (19:42:41)

Ależ to była pogoń! Po dwóch kwartach gospodarze prowadzili 29 punktami. Kiedy wydawało się, że już wszystko jasne nagle obudzili się przyjezdni i odrobili całą stratę! Na 1,5 minuty przed końcem zbliżyli się do słupszczan na dwa punkty, ale nie zdołali wygrać tego pojedynku! Tak czy siak mecz obfitujący w emocje!

40:00
    Koniec meczu. (72:70)

39:30
    W ataku najpierw myli się Gruszecki i traci piłkę, ale po kontrze nie trafia Hosley! (72:70)

38:33
    Dwa razy celnie! Ależ nerwówka nam się zapowiada! (72:70)

38:33
    Faulowany Hosley staje na linii rzutów wolnych! (72:68)

37:49
    Ajj! Zielonogórzanie mogli zbliżyć się na dwa punkty do rywala, ale po stracie Mokrosa Hosley nie trafia spod kosza! (72:68)

37:30
    Oj Stelmet coraz bliżej. Z dystansu za dwa trafia Hosley! (72:68)

36:40
    Raz celnie! (72:66)

36:40
    Faulowany Eziukwu staje na linii rzutów wolnych! Będzie nerwowo do końca! (71:66)

36:22
    Po przerwie znów myli się Gruszecki, a potem piłkę traci Eziukwu. Rozochoceni goście przeprowadzają szybką kontrę i za sprawą Koszarka trafiają za trzy! (71:66)

35:45
    Kolejny raz źle w ataku Energa, tym razem niecelnie Gruszecki. Szybka kontra i za trzy po raz trzeci Robinson! Przerwa na żądanie dla gospodarzy! (71:63)

34:48
    Ależ huknął po przerwie! Za trzy Koszarek! (71:60)

34:33
    Kolejny przechwyt w obronie Stelmetu i przy okazji o przerwę prosi szkoleniowiec przyjezdnych! (71:57)

33:59
    Popisali się zawodnicy obu zespołów. Najpierw strata Blassingame'a, a chwilę później Cela. Widać, że nerwówka! (71:57)

33:03
    Wydaje się, że Energa nie chce wypuścić zwycięstwa z rąk. Szanują piłkę i długo prowadzą akcję. Tym razem w ostatniej sekundzie akcji za dwa trafia Gruszecki. (71:57)

32:39
    Oj, ale zielonogórzanie są w transie! Za trzy po raz drugi w tej kwarcie Robinson! (69:57)