Lubawa – Tychy 0:3 (koniec) | Łęczyca – TAF Toruń 2:1 (koniec) | Rekord – Poznań 3:2 (koniec)
Pawłowice – Wieliczka 1:5 (koniec) | Tychy – Rekord 0:1 (koniec) | Łęczyca – Wieliczka 1:1 (1:3 po rz. karnych)
Tychy – H. Łęczyca 1:1 (7:6 po rz. karnych) | Rekord – Wieliczka 3:1 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
3:1 (2:0)
MKF Solne Miasto Wieliczka
Niedziela 22.03.2015, 16:40Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-18

Przypomnijmy, że brązowy medal zdobyli zawodnicy GKS-u Tychy. Dziękuję za śledzenie całych mistrzostw! Zapraszamy na kolejne, futsalowe emocje w Lajfy.com! (17:36:01)

Rekord Bielsko-Biała zostaje młodzieżowym mistrzem Polski do lat osiemnastu!! W decydującym starciu zadecydowała wygrana 3:1 nad Wieliczką, której przypadnie srebrny medal!

24:00

23:59
    Zawodnicy z Bielska-Białej już świętują!!

23:47
    Ostatnie trzynaście sekund w tym turnieju!

23:24
    Szczepańczyk ponownie staje na wysokości zadania.

22:35
    Solne Miasto sporo ryzykuje, grając z lotnym bramkarzem w ostatnich kilkudziesięciu sekundach meczu.

22:06
    Czas dla obu drużyn w końcówce spotkania.

21:59
    Przed nami ostatnie dwie minuty. Zawodnicy Bielska-Białej muszą uważać, by nie faulować.

21:26
    Siwiecki musiał sprostać zadaniu i obronić strzał Skrzypca!

20:48
    Zawodnicy Solnego Miasta próbują wywrzeć na rywalu presję, stąd też natychmiastowe podbiegnięcie do rywala, w celu odebrania futbolówki.

20:11
    Wkraczamy w decydującą fazę tego spotkania. Ostatnie cztery minuty zadecydują o tym, kto sięgnie po trofeum.

19:08
    Od kilku minut inicjatywę przejęli zawodnicy z Wieliczki i trudno im się dziwić. Zawodnicy z Małopolski nie mają nic do stracenia.

18:47
    Zawodnicy z Bielska-Białej mają na trybunach sporo kibiców. Każda interwencja bramkarza zostaje nagradzana brawami.

17:43
    Szczepańczyk musiał się teraz postarać, by odbić futbolówkę na rzut rożny.

17:10
    Gol dla Wieliczki!
    WOJCIECH PRZYBYŁ pewnie wykonuje dziesiątkę i zdobywa bramkę kontaktową! Nie wszystko jest stracone!

16:55
    Szansa dla Wieliczki z przedłużonego rzutu karnego. Do piłki podchodzi Przybył!

15:55
    Tempo meczu nieco spadło. Obie drużyny walczą o każdą piłkę.

14:55
    Wybicie piłki z autu przez zawodników Wieliczki, a ta nie trafia do żadnego z graczy Solnego Miasta.