Siarka T. – Wisła Pu. 0:2 (koniec) | Błękitni – Stal M. 2:1 (koniec) | Puszcza – Limanovia 5:1 (koniec)
Nadwiślan – MKS Kluczbork 2:2 (koniec) | Rozwój – Zagłębie S. 2:2 (koniec) | Raków – Kotwica 3:0 (koniec)
ROW Rybnik – Górnik W. 1:1 (koniec)
Puszcza Niepołomice
5:1 (2:1)
Limanovia Limanowa
Sobota 04.04.2015, 15:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

W sobotę rozegrana zostanie 24. kolejka II ligi polskiej. Puszcza Niepołomice zmierzy się z drużyną Limanovii Limanowa. Początek starcia o 15:00.

Obie ekipy walczą o utrzymanie na drugoligowym froncie. Puszcza plasuje się na 15. lokacie, a Limanovia zamyka tabelę. Zatem mecz będzie przysłowiową walką o "sześć" punktów.

Puszcza ma w dorobku 23 "oczka" i do bezpiecznej strefy brakuje jej tylko punkt. Nieco gorzej sytuacja wygląda w przypadku gości z Limanowej, którzy muszą odrobić do rywali co najmniej dziewięć punktów.

W ostatnim czasie zarówno Puszcza, jak i Limanovia nie zachwyca. Gospodarze sobotniego starcia nie wygrali w lidze od siedmiu spotkań. W tym okresie zremisowali tylko dwa razy i odnieśli aż pięć porażek.

Limanovia przerwała niedawno passę szesnastu gier bez wygranej, ale teraz znów, nie potrafi zgarnąć pełnej puli. Dwa ostatnie mecze, zarówno z Zagłębiem Sosnowiec, jak i Kotwicą Kołobrzeg kończyły się porażkami Limanovii.

W sobotnim meczu emocje powinny sięgnąć zenitu! Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej na portalu Lajfy.com!

Już za kilka minut pierwszy gwizdek sędziego.

1

4
    Gol dla Limanovii!
    Pierwsza groźna akcja gości kończy się bramką! Sporo zamieszania w polu karnym Puszczy Niepołomice. Do piłki tuż przed bramkarzem gospodarzy dopadł MARTIN PRIBULA i pewnym strzałem pokonał Staniszewskiego!

6
    30-letni Słowak, zdobywca bramki został sprowadzony do Limanovii z zespołu MFK Frydek – Mistek.

8
    Rzut wolny z ponad 30-tu metrów dla gospodarzy. STrzał Cichego po rykoszecie i tylko corner.

8
    Jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy.

8
    Brzydki faul na lewej stronie na Gawęckim. Rzut wolny dla Puszczy.

9
    Dobre dośrodkowanie w pole karne, Krzysztof Zaremba dopadł do piłki głowa, ale jego strzał był zbyt lekki i pewnie broni Mika.

10
    Głupia strata Derbicha, który próbował uderzyć z 40-tu metrów, ale Krzysztof Zaremba był osamotniony w ataku gospodarzy.

11
    Rzut karny dla gospodarzy! Roman Stepankov urwał się 3 obrońcom Limanovii. Fatalny błąd defensoró Limanovii i w sytuacji sam na sam bramkarz gospodarzy, Mika fauluje Stepankova!

11
    Z boiska wylatuje bramkarz gości, który faulował napastnika gospodarzy!

11
    Na boisko wejdzie Amadeusz Skrzyniarz. Rezerwowy bramkarz Limanovii.

12
    Do jedenastki podejdzie chyba poszkodowany Roman Stepankov.

14
    Wymuszona zmiana w zespole gości. Rezerwowy bramkarz Skrzyniarz zmienia Ukrainca, Tarasenko.

15
    Gol dla Puszczy!
    Bramkę zdobył STEPANKOV. Poszkodowany ROMAN STEPANKOV pewnym egzekutorem karnego! Co prawda prowokujący napastnika gospodarzy Amadeusz Skrzyniarz wyczuł intencje strzelca, ale był bez szans na skuteczną interwencje!

16
    Coś niesamowitego! Kolejny rzut karny dla gospodarzy!

16
    Świetna akcja gospodarzy, Zaremba świetnie dogrywał w pole karne. Na interwencje zdecydował się Skrzyniarz, ale odbił piłkę pod nogi Adriana Gębalskiego, który zdecydował się na strzał do prawie pustej bramki gości. Do uderzenia Gębalskiego zdążył jednak Łukasz Derbich, który popisał się fantastyczną interwencją, ale zdaniem sędziego interweniował ręką!

17
    Czerwona kartka dla Łukasz Derbich (Limanovia Limanowa). Limanovia będzie broniła się przez ponad 70 minut w 9!

20
    Bramkę zdobył ADRIAN GĘBALSKI. Tym razem do piłki ustawionej na 11-tym metrze podszedł ADRIAN GĘBALSKI i pewnym strzałem w lewy dolny róg pokonał Skrzyniarza!

21
    Jeszcze kilka minut temu to goście prowadzili. Teraz nie dość, że przegrywają, to będą grali w 9 na 11!

21
    Kolejne zamieszanie w polu karnym Limanovii! Gębalski w chamski sposób interweniującego bramkarza gości, ale otrzymał tylko żółtą kartkę! Były gracz Wisły Sandomierz powinien chyba wylecieć z boiska!

23
    Kolejnym problemem gości są problemy zdrowotne Skrzyniarza po starciu z Gębalskim. Czy bramkarz Limanovii będzie w stanie kontynuować grę? Na ławce nie ma już więcej bramkarzy w drużynie gości.

24
    Na szczęście dla gości Skrzyniarz jest zdolny do dalszej gry.

26
    Rzut rożny dla gospodarzy. Gracze Limanovii wybijają piłkę na kolejny corner.

26
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego znów zakotłowało się w polu karnym Limanovii. Ale Adrian Gębalski nie zdołał wpakować piłki do siatki Skrzyniarza!

28
    Radosław Kulewicz taktycznie fauluje Zarembe, ale tym razem obyło się bez żółtej kartki.

30
    Mimo gry w 9 przycisnęli teraz gracze gości, wybiciem na aut ratują się gracze Puszczy.

32
    Na prawym skrzydle powalony Marcin Chmiest, ale od rzutu wolnego zdaniem sędziego rozpoczną gracze z Niepołomic.

33
    Gawęcki dośrodkował wprost na głowę Biernata, ale nieskuteczne uderzenie tego drugiego.

36
    Lampart nie zauważył dobrze ustawionego Mikołajczyka, szkoda.

37
    Lampart wpadł w pole karne, ale trafił piłkę prosto pod nogę Żółądzia.

38
    Uwakwe świetnie w pole karne do Zaremby, ale złe przyjęcie piłki tego drugiego. Jeszcze dwa uderzenia z dystansu Mikołajczyka i Uwakwe zablokowane. Kolejne mocne uderzenie Mikołajczyka paruje na rzut rożny Skrzyniarz!

40
    Zaremba uprzedzony przez Skrzyniarza.

43
    Dobre dośrodkowanie Pribuli z 40-tu metrów, ale piłki nie był w stanie sięgnąć żaden z gracz Limanovii. Kontra gospodarzy, piłka trafiła na lewą stronę do Gębalskiego, który starał się zakręcić rywalem, a następnie bardzo ładnie podał do Gawęckiego, który popisał się bardzo dobrym strzałem z powietrza. Jeszcze lepszą interwencją popisał się Skrzyniarz!

45+1
    Sędzia dolicza 6 minut do pierwszej połowy meczu.

45+3
    Mateusz Lampart fauluje na 20-tym metrze od bramki Puszczy. Będzie okazja dla gości.

45+3
    Bułgar Atanasov zbyt mocno odchylił się do tyłu i piłka poszybowała dobre 2-3 metry od "okienka" bramki Staniszewskiego.

45+5
    Już za kilka chwil koniec pierwszej połowy tego niezwykle ciekawego meczu.

45+5
    Jeszcze rzut wolny z 40-tu metrów dla gości. Słabe dośrodkowanie Pribuli.

45+6
    To mogła być ogromna szansa dla gości na wyrównanie! Jednak zdaniem sędziego wychodzący na czystą pozycje Komar był na spalonym.

45+6

Po pierwszej niezwykle ciekawej połowie Puszcza Niepołomice prowadzi na własnym stadionie z Limanovią 2:1! Gracze z Limanowej już od 17 minuty grają w 9 przeciwko 11 graczom Puszczy. Miejmy nadzieje, że druga połowa będzie równie ciekawa!

46

48
    Spokojny początek drugiej połowy, dużo walki w środku pola.

51
    Groźnie było teraz w polu karnym Puszczy. Piłkarze z Limanowej długo rozgrywali piłkę w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie radzą sobie defensorzy z Niepołomic.

53
    Gracze Limanovii mimo, iż grają w 9 dzielnie stawiają opór graczom Puszczy.

56
    Piękne uderzenie z 20-tego metra Witolda Cichego. Strzał gracza gospodarzy z trudem broni Skrzyniarz, wybijając jednak piłkę pod nogi Lamparta, który wpakował piłkę do siatki! Sędzia dopatrzył się jednak spalonego.

58
    Rzut wolny niemal z połowy boiska dla Limanovii. Mocne dośrodkowanie Kulewicza, ale tylko aut dla gości.

59
    Bierzalo fauluje Uwakwe. Od rzutu wolnego zacznie Puszcza.

61
    Z dystansu spróbował cichy, ale jego uderzenie powędrowało nieznacznie nad bramką Skrzyniarza.

64
    Dominik Maluga melduje się an boisku za zmęczonego Lamparta.

64
    Zaremba groźnie w pole karne, ale skuteczna interwencja Komana.

65
    Bardzo brzydki faul Bierzały na Stepankovie i żółta karta dla gracza Limanovii.

66
    Za grającego niegdyś w z powodzeniem w Ekstraklasie Marcina Chmiesta wchodzi Grunt.

66
    Za strzelca pierwszej w tym meczu bramki, Pribule wchodzi Rafał Wolsztyński.

69
    Za strzelca drugiej bramki dla Puszczy, Adriana Gębalskiego wchodzi kapitan Puszczy, Łukasz Nowak.

72
    Piłkarze Puszczy sprawiają zadowolonych z prowadzenia. Chcą wygrać spotkanie jak najmniejszym nakładem sił. Druga połowa znacznie nudniejsza, aniżeli pierwsza.

74
    Drugi z braci Wolsztyńskich, Łukasz na murawie. Zmienia Majchera.

75
    Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego wprost na głowę ADRIANA NAPIERAŁY, który nie miał problemów z pokonaniem głową Skrzyniarza. Już jest chyba po meczu.

78
    Nadal w ataku gracze gospodarzy. Chyba piłkarze Limanovii pogodzili się już z porażką.

81
    Mikołajczyk podał w pole karne do Stepankova, ale lepszy od napastnika gości okazał się Skrzyniarz! Była szansa na 4:1.

82
    Bramkę zdobył STEPANKOV. Kontra graczy gospodarzy. Nieatakowany przez nikogo Maluga spokojnie wypuścił w pole karne ROMANA STEPANKOVA, który bez problemów pokonuje Skrzyniarza 4:1!

83
    Kamil Łączek zmienia bardzo aktywnego w dzisiejszym meczu Zarembę.

84
    Przed szansą po dośrodkowaniu Biernat, ale uderzył głową ponad bramką Skrzyniarza!

86
    Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Łukasz Furtak zmienia Witolda Cichego.

88
    Jeden z nielicznych wypadów pod bramkę gospodarzy graczy Limanovii, ale bardzo spokojnie defensywa Puszczy.

90
    Tempo meczu wyraźnie spadło.

90+1
    Fatalne zagranie Atanasova. Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

90+2
    Bramkę zdobył NOWAK. W ostatniej akcji meczu zryw Mikołajczyka, który zaszarżował lewym skrzydłem, a następnie płasko dośrodkował w pole karne do ŁUKASZA NOWAKA, który bardzo mocnym strzałem w lewy róg pokonuje Skrzyniarza!

90+2

90+2
    Puszcza Niepołomice grając ponad 70 minut w 11 na 9 pewnie pokonuje "czerwoną latarnie" ligi, Limanovie Limanowa aż 5:1 ! Piłkarze gości długo się bronili, ale na ostatni kwadrans zabrakło im po prostu sił. (16:58:21)

Rafal Nosal

Gole: 15. Stepankov (kar.), 20. Gębalski (kar.), 75. Napierała, 82. Stepankov, 90+2. Nowak – 4. Pribula

Kartki:   21. Gębalski (PSZ) – 65. Bierzało (LIM)   11. Mika (LIM), 17. Derbich (LIM)

Puszcza Niepołomice: Staniszewski – Cichy (86' Furtak), Biernat, Napierała, Mikołajczyk – Zaremba (83' Łączek), Uwakwe, Gawęcki, Lampart (64' Maluga) – Gębalski (69' Nowak), Stepankov
    Zmiany: Sobieszczyk, Nowak, Furtak, Kotwica, Łączek, Szewc, Maluga

Limanovia Limanowa: Mika – Derbich, Bierzało, Kulewicz, Majcher (74' Wolsztyński), Żołądż, Komar, Pribula (66' R. Wolsztyński), Atanasov, Teresenko (14' Skrzyniarz), Chmiest (66' Grunt)
    Zmiany: Skrzyniak, Mysiak, Skiba, Piwowarczyk, Grunt, Wolszstyński, Wolsztyński