Arminia – Borussia M. 1:1 (5:4 po rz. karnych) | Bayer – Bayern 0:0 (3:5 po rz. karnych)
koniec po rz. karnych (3:5)
Bayer Leverkusen
0:0 (0:0)
Bayern Monachium
Środa 08.04.2015, 20:30 • BayArena, Leverkusen • Puchar Niemiec
    Monachijczycy w drodze do Berlina dołączają do Wolfsburga, Arminii Bielefeld oraz Borussii Dortmund!

Oj długo trzymali nas w niepewności zawodnicy obu ekip. Przez pierwsze 90 minut nie zobaczyliśmy zmiany wyniku, chociaż do bramki rywali trafił Robert Lewandowski. Gol Polaka nie został jednak uznany – raczej niesłusznie.
    Kilka okazji do zmiany rezultatu mieli jedni i drudzy, ale wtedy w rolach głównych występowali Neuer oraz Leno.

Dogrywka także nie wyłoniła zwycięzcy – pozostały więc dość loteryjne rzuty karne! Tutaj swoją szansę zmarnował Drmić, który jako jedyny nie pokonał Neuera. (23:25:44)
    Bayern Monachium dopiero po serii rzutów karnych melduje się w półfinale Pucharu Niemiec!

Thiago Alcântara - 3:5

5. serie
    3:5
    Thiago Alcantara pewnie strzela ostatniego "karniaka" i bezbłędnie monachijczycy meldują się w półfinale!
    Çalhanoğlu - 3:4

4. serie
    3:4
    Calhanoglu wykorzystuje jedenastkę, ale teraz wszystko w rękach Leno i nogach Thiago!
    Götze - 2:4

4. serie
    2:4
    Festiwal strzelecki trwa! Leno wyczuł Niemca, ale znów nie zdołał zatrzymać uderzenia!
    Castro - 2:3

3. serie
    2:3
    Gonzalo Castro mocno i w środek bramki! Neuer rzucił się w lewo i mamy gola!
    Xabi Alonso - 1:3

3. serie
    1:3
    Alonso zmylił golkipera i przybliża Bayern do awansu do półfinału!
    Bender - 1:2

2. serie
    1:2
    Bender podobnie do Polaka – walczą miejscowi!
    Lewandowski - 0:2

2. serie
    0:2
    Czas na Lewandowskiego! Polak fenomenalnie wykonuje rzut karny i trafia pod poprzeczkę! Bez szans Leno.

1. serie
    0:1
    Neuer broni strzał Drmicia! Fatalnie rozpoczynają tę serię jedenastek gospodarze!