Bilbao – Valencia 1:1 (koniec) | Elche – Getafe 0:1 (koniec) | Villarreal – RCD Espanyol 0:3 (koniec)
Villarreal CF
0:3 (0:1)
RCD Espanyol Barcelona
Czwartek 09.04.2015, 22:00 • El Madrigal, Villarreal • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocję na Lajfy.com! Dobranoc! (23:51:45)

Za nami bardzo ciekawe zawody! Espanyol Barcelona pokazał dziś dużą wolę walki i skuteczny futbol, a do tego zagrał na zero z tyłu! Kibice gospodarzy swoje sfrustrowanie dzisiejszym wynikiem pokazali już koło 75. minuty, kiedy to opuszczali stadion El Madrigal. Piłkarze Villareal choć mieli swoje okazję to brakowało im szczęścia pod bramką rywali. Przyjezdni w pełni zasłużenie sięgają dziś po trzy punkty!

90+3

90+2
    Trigueros zagrał mocne zagranie w pole karne, piłkę głową na krótki słupek zgrał Moreno. Musacchio zamknął całą akcję, jednak na wślizgu nie zdołał oddać dobrego strzału.

90+1
    Gospodarze jeszcze próbują zmniejszyć rozmiary porażki. Jednak bardzo szczelnie ustawiona obrona Espanyolu nie daję się sforsować.

90
    Spotkanie zostaje przedłużone o dodatkowe trzy minuty.

88
    Korner zagrany na krótki słupek zostaje głową przecięty przez obronę. Fatalnie zagranie z narożnika boiska Lucasa.

87
    Aktywny dziś Sergio Garcia posyła kolejne podanie w kierunku bramki rywali, Musacchio w porę interweniuję. Obrońca gospodarzy zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

85
    Stuani nie zdołał dojść do długiego podania zagranego w jego kierunku z głębi pola.

84
    Canas ucierpiał po zagraniu przeciwnika. Moreno trafia w brzuch rywala. Gra na chwile przerwana.

83
    Zmiana w drużynie RCD Espanyol de Barcelona: z boiska schodzi Sanchez, na boisku pojawia się Abraham.

81
    Korner fatalnie rozegrany, jednak akcja nadal toczyła się wokół pola karnego Espanyolu. Do piłki na długim słupku dopadł Trigueros, jednak oddał nieczysty strzał, a piłka poleciała wysoko nad bramką.

80
    Gra szybko przeniosła się pod pole karne gości, dos Santos w porę został zatrzymany i zdołał wywalczyć rzut rożny.
    Victor SANCHEZ - 0:3

79
    Gol dla Espanyolu!
    VICTOR SANCHEZ nabiegając i dokładając nogę dopełnił formalności i podwyższył wynik spotkania. Dobra akcja przeprowadzona z lewej strony boiska, fatalna interwencja Asenjo i w ten sposób mamy 3:0 dla przyjezdnych!

78
    Prostopadłe podanie Moreno w kierunku Campbella przerwane. Alvaro wybija futbolówkę, gra przeniosła się w środkową część boiska.

77
    Zmiana w drużynie RCD Espanyol de Barcelona: z boiska schodzi Caicedo, na boisku pojawia się Stuani.

74
    Kontra Villareal rozpoczynająca się na ich połowie została zatrzymana faulem. Gra krótkim podaniem została wznowiona.

73
    Costa dobrym wyjście do przekątnego podania przerwał rozpędzającą się akcję gości.