Crystal Palace – West Bromwich 0:2 (koniec) | Everton – Burnley 1:0 (koniec) | Leicester – Swansea 2:0 (koniec)
Stoke – Southampton 2:1 (koniec) | Chelsea – Man Utd 1:0 (koniec)
Crystal Palace F.C.
0:2 (0:1)
West Bromwich Albion F.C.
Sobota 18.04.2015, 16:00 • Selhurst Park, Londyn • Angielska Premier League

Dziękujemy Państwu serdecznie za wspólnie spędzony czas i życzymy wielkich sportowych emocji z relacjami Lajfy.com! (17:59:46)
    Wielu kibiców The Baggies było dzisiaj na stadionie:

Po naprawdę dobrym meczu WBA pokonuje 2:0 Crystal Palace. Bramki dla przyjezdnego zespołu zdobywali dzisiaj Morrison oraz Gardner. Miejscowi mieli naprawdę wiele sytuacji do zdobycia bramki, ale zawsze brakowało skuteczności. Tym samym jest to pierwsze wyjazdowe zwyciestwo w barwach WBA Pulisa.

90+6

90+4
    Pozostało do końca niecałe dwie minutki. Będzie to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo za kadencji Pulisa w barwach WBA.

90+2
    Trwa niesamowity napór gospodarzy, ale nic nie wynika korzystnego z ich wielu dośrodkowań. Goście natomiast świetnie się bronią.

90
    Sędzia dolicza sześć minut do tego spotkania. Faktycznie mieliśmy sporo przerw w grze. Za moment będziemy mieli końcowy gwizdek.

88
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Miejsce Berahino zajmuje Baird.

87
    To już końcowe fragmenty tego pojedynku. Powoli kibice gospodarzy zaczynają opuszczać trybuny stadionu.

86
    Yaya Sanogo skierował futbolówkę do siatki! Stadion wpadł w euforię, ale sędzia liniowy jak najbardziej słusznie zasygnalizował spalonego tego zawodnika!

83
    Znakomita okazja dla gospodarzy na kontaktową bramkę! Myhill opuszkami palców przenosi futbolówkę nad poprzeczkę!

81
    Od razu mamy odpowiedź po drugiej stronie i na murawie pojawia sie Olsson. Zastępuje on Gardnera.

80
    Na boisku pojawia się Sanogo, który zastępuje McArthura.

79
    W tej samej sytuacji napomniany został również Gardner.

79
    Mamy małe zamieszanie na boisku i żółte kartki dla Brunta i Gardnera.

77
    W ataku gospodarze na prawej stronie pola gry. Starają się wrzucać kolejne piłki w szesnastę rywali, ale nieskutecznie.

76
    Zaostrzyła sie gra w środkowej części boiska. Sporo agresywnej walki, ale na całe szczęście czystej.

74
    Mimo wszystko nie poddają się zawodnicy miejscowego zespołu. Pardew nadal wierzy w wywalczenie dzisiaj choćby oczka.