Crystal Palace – West Bromwich 0:2 (koniec) | Everton – Burnley 1:0 (koniec) | Leicester – Swansea 2:0 (koniec)
Stoke – Southampton 2:1 (koniec) | Chelsea – Man Utd 1:0 (koniec)
Stoke City F.C.
2:1 (0:1)
Southampton F.C.
Sobota 18.04.2015, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Angielska Premier League

90+9

90+8
    Zaczęła się ósma minuta doliczonego czasu gry, a arbiter nie kończy jeszcze spotkania! Na boisku nie dzieje się wiele ciekawego!

90+6
    Dopiero teraz spotkanie zostało wznowione. Spotkanie na noszach przy brawach publiczności opuścił Toby Alderweireld.

90+3
    Cały czas trwa przerwa w grze. Na boisku widzimy służby medyczne, które prawdopodobnie na noszach będą znosić z murawy Alderweirelda.

90+2
    Gorąco zrobiło się na boisku! W pojedynku z Pietersem ucierpiał Alderweireld! Potem Holender został popchnięty przez Jose Fonte, który chciał szybko uzyskać piłkę.

90+1
    Po tej akcji mogło być już po wszystkim! Fatalnie w obronie zachował się Yoshida, który stracił piłkę na rzecz Waltersa. Irlandczyk podał do Croucha, ale rosły napastnik Stoke nie dał rady skutecznie zakończyć akcji!

90
    Mark Clattenburg doliczył cztery minuty do podstawowego czasu gry!

89
    Z prawego skrzydła centrował Clyne, ale żaden z jego kolegów nie sięgnął futbolówki. Piłkę wybili defensorzy gospodarzy.

88
    Przewracany przez Elia był teraz Walters. Arbiter od razu postanowił ukarać Holendra żółtą kartką. Kto wie, czy to nie była pierwsza akcja, w której brał udział ten zawodnik.

86
    Zmiana w drużynie Southampton F.C.: z boiska schodzi Bertrand, na boisku pojawia się Long.

86
    Zmiana w drużynie Southampton F.C.: z boiska schodzi S.Davis, na boisku pojawia się Elia.
    Charlie ADAM - 2:1

84
    Gol dla Stoke!

A jednak! Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Bohaterem jest zawodnik wprowadzony na boisko po przerwie, czyli Adam! Ależ to była zagmatwana akcja! Wpierw dośrodkowanie Waltersa zostało zablokowane, ale potem piłka trafiła do CHARLIEGO ADAMA, który pokonał bezradnego Begovicia!

82
    Na boisku leży teraz Pelle oraz N'Zonzi! Zawodnicy uderzyli się ze sobą i wydaje się, że obaj odnieśli drobne urazy w tej sytuacji.

81
    Dośrodkowanie z głębi pola z rzutu wolnego Ward-Prowse'a. Dobrze na przedpole na około siódmy metr wyszedł Begović i złapał futbolówkę.

80
    Dośrodkowanie z lewego skrzydła, a w polu karnym był Crouch! Rosły napastnik gospodarzy uderzał piłkę głową, ale w taki sposób, że bez większych problemów poradził sobie Kelvin Davis!

79
    Gdyby to podanie przeszło! Steven Davis chciał świetnie uruchomić Mane, jednak lot futbolówki zdołał przeciąć Shawcross. Bardzo udana interwencja!

78
    W walce o górną piłkę osamotniony Graziano Pelle faulował jednego z rywali. Od rzutu wolnego zaczynać będzie zespół gospodarzy.