Borussia D. – Paderborn 3:0 (koniec) | Bayer – Hannover 4:0 (koniec) | Hoffenheim – Bayern 0:2 (koniec)
Hertha – FC Koln 0:0 (koniec) | Freiburg – Mainz 2:3 (koniec) | Augsburg – Stuttgart 2:1 (koniec)
Borussia Dortmund
3:0 (0:0)
SC Paderborn 07
Sobota 18.04.2015, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Niemiecka Bundesliga

Sytuacja Paderborn mocno się komplikuje. Goście nie zyskali żadnego punktu, a dwie ostatnie drużyny mają spotkanie przed sobą. Czy to zwiastuje ostatnie miejsce w lidze po tej kolejce?

75 minut rozegrał dzisiaj Kuba Błaszczykowski, który pokazał się z całkiem dobrej strony. Polak miał nawet niemal stuprocentową okazję na strzelenie gola!

To wszystko na dziś, zapraszamy do innych relacji na portalu lajfy.com! (17:34:29)

Jednak nie wyglądało to zbyt dobrze jeszcze przed przerwą. Akcje nie zawiązywały się tak, jak miały to robić i obie drużyny miały spory problem z konstruowaniem ofensywy.
    Druga połowa to już koncert w wykonaniu podopiecznych Kloppa, który chcą zakończyć ten nieudany sezon z awansem do europejskich pucharów!

90

90
    Rzut sędziowski i wracamy do gry! Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

88
    Na murawę upadł jeden z gości, który zderzył się głową bodajże w Kagawą. Chwila przerwy w grze.

87
    Paderborn będzie miał niezwykle trudną przeprawę przez kolejne mecze. Czeka ich starcie z Wolfsburgiem, Schalke oraz Stuttgartem. Czy to zwiastuje jakiekolwiek punkty?

86
    Czy gospodarze zdecydują się na przeprowadzenie ostatecznego ataku w ostatnich minutach spotkania? Wszystkie dzisiejsze bramki padły po przerwie!

85
    Schodzi strzelec bramki oraz asystent przy pierwszej! Nazwisko Aubameyanga rozbrzmiewa na trubunach, a w jego miejsce pojawia się Ciro Immobile!

84
    Końcówka meczu upłynie bez żadnych nerwów i na trybunach już rozpoczęło się świętowanie! Będzie ostatnia zmiana w ekipie z Dortmundu.

82
    Zmiana w drużynie SC Paderborn 07: z boiska schodzi Hünemeier, na boisku pojawia się Ziegler.

82
    Zmiana w drużynie Borussia Dortmund: z boiska schodzi Schmelzer, na boisku pojawia się Dudziak.
    Shinji KAGAWA - 3:0

80
    Gol dla Borussii!

Co się odwlecze, to nie uciecze! Błąd obrońcy wykorzystuje SHINJI KAGAWA, który przejął podanie od Mkhitaryana i poprawił się po akcji sprzed minuty! 3:0 i wszystko jest już jasne!

79
    Niebezpieczna akcja Borussii i kolejna bramka! Sędzia po raz drugi nie uznaje trafienia dortmundczyków, tym razem wyraźnie na spalonym był Kagawa!

78
    Obraz gry raczej się nie zmienia. Paderborn praktycznie nie istnieje w ofensywie, chociaż goście bardzo się starają – tego nie można odmówić.

77
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu gości. Obrońcy Borussii nie mieli zbyt wielkich kłopotów, aby oddalić grę w okolice środka boiska.

75
    Ostatni kwadrans spotkania. Może przypomnijmy sytuację obu ekip w ligowej tabeli. Dortmundczycy w końcówce sezonu będą dążyli do awansu do europejskich pucharów. Paderborn ma tylko 2 punkty przewagi nad ostatnim HSV i sporo może się zmienić w dole Bundesligi po tych spotkaniach!