Bytovia – Dolcan 3:2 (koniec) | Wisła Pł. – GKS T. 1:0 (koniec) | Flota – Widzew 2:0 (koniec)
Zagłębie L. – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Wigry – Sandecja 2:1 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
3:2 (1:1)
Dolcan Ząbki
Sobota 18.04.2015, 14:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga

Trzy punkty zostają w Bytowie! Bytovia dopisuje sobie komplet oczek i odskakuje od strefy spadkowej na pięć punktów! Czy to aby nie był najważniejszy mecz podopiecznych Tomasza Kafarskiego w tym sezonie? Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszamy na pozostałe pierwszoligowe emocje w Lajfy.com! (15:55:06)

90+3

90+3
    Faulowany Formela, miejscowi będą długo wznawiać ten stały fragment gry!

90+2
    Świetna interwencja Laskowskiego, po chwili piłka wybita z linii bramkowej! Ależ sytuacja! Ależ emocje! Z kontrą ruszali gospodarze, ale Socha zaprzepaścił ją.

90+1
    Błąd Sochy, rzut rożny dla Dolcanu w końcowych minutach spotkania.

90
    Sędzia postanowił doliczyć dodatkowe trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Laskowski zaczyna grać na czas. Bramkarz Bytovii musi uważać, by nie zarobić żółtej kartki.

88
    Ostatnie dwie minuty regulaminowego czasu gry, przed chwilą Surdykowski nie opanował piłki przed linią boczną boiska.

87
    Bartlewski w miejsce Bajdura na ostatnie minuty meczu.

87
    Ponownie rezerwowi pokazuję wolę ambicji. Kryszak wywalczył rzut karny, a Formela zdobył bramkę!

86
    Tarnowski za Świerblewskiego w zespole Dolcanu!

85
    Bytovia wcześniej nie potrafiła strzelić bramki przez 600 minut, tak w tym meczu już trzy razy pokonywała Leszczyńskiego!

84
    Gol dla Bytovii!
    JANUSZ SURDYKOWSKI pokonuje Leszczyńskiego z jedenastu metrów! Bytovia w trzy minuty wychodzi na prowadzenie! Cóż za emocje! Kibice domagają się kolejnego gola!

82
    Leszczyński ogląda kartkę za sprokurowanie jedenastki!!

82
    Rzut karny dla Bytovii! Ależ zwrot akcji! Kryszak faulowany przez bramkarza Dolcanu!

81
    Remis w Bytowie! Fantastyczne uderzenie ARTURA FORMELI, który przelobował Leszczyńskiego! Bytovia wraca do gry o trzy punkty.

80
    Osoliński zmienia Grzegorza Piesio, który grał tak, by obejrzeć drugą kartkę. Słabe spotkanie w wykonaniu przyszłego zawodnika GKS-u Bełchatów.

79
    Maciej Szewczyk również skończy spotkanie z żółtą kartką.

Tomek Kałka

Gole: 23. Jakóbowski, 81. Formela, 84. Surdykowski (kar.) – 32. Gołębiewski, 57. Matuszek

Kartki:   58. Mandrysz (BTW), 79. Szewczyk (BTW) – 25. Łuszkiewicz (DOL), 29. Długołęcki (DOL), 41. Grzelak (DOL), 73. Piesio (DOL), 82. Leszczyński (DOL)

MKS Bytovia Bytów: Laskowski – Bąk, Piątek (75. Kryszak), Jasiński (67. Buzała), Socha, Bajić (67. Formela), Jakóbowski, Mąka, Mandrysz, Szewczyk, Surdykowski.

Zmiany: Pawłowski, Buzała, Formela, Jastrzembski, Kryszak, Pietroń, Wilczyński.

Dolcan Ząbki: Leszczyński – Cichocki, Klepczarek, Grzelak, Długołęcki, Świerblewski (86. Tarnowski), Matuszek, Łuszkiewicz, Bajdur (87. Bartlewski), Piesio (80. Osoliński), Gołębiewski.

Zmiany: Kryczka, Jakubik, Osoliński, Kądzior, Bartlewski, Włodarczyk, Tarnowski.

Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom)