Siarka T. – Zagłębie S. 1:2 (koniec) | Błękitni – Okocimski 1:0 (koniec) | Puszcza – Rozwój 0:1 (koniec)
Stal S. W. – Wisła Pu. 2:4 (koniec) | Raków – Stal M. 2:1 (koniec) | Limanovia – Legionovia 0:1 (koniec)
Znicz – Górnik W. 2:0 (koniec) | ROW Rybnik – MKS Kluczbork 2:0 (koniec)
Raków Częstochowa
2:1 (0:0)
Stal Mielec
Sobota 18.04.2015, 16:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • 2. Liga

No i upragnione kolejne 3 punkty zostają przy Limanowskiego. Wystarczyło 7 minut drugiej połowy by ułożyć sobie całe spotkanie. W tych pierwszych 7 minutach dwie bramki Rakowa pozwoliły podopiecznym Radosława Mroczkowskiego zdobyć przewagę i kontrolować grę już do samego końca. Późniejszy rzut karny wprowadził lekką niepewność o wynik, ale Stali zdecydowanie brakowało argumentów w grze. Dziś przy Limanowskiego wygrywa drużyna lepsza i w sposób zdecydowany ponownie włącza się do walki o upragniony awans do bezpośredniego zaplecza Ekstraklasy. (17:56:41)

90+3

90+2
    Kontuzjowany Adam Waszkiewicz, potrzebna interwencja medyków.

90
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Okińczyc, na boisku pojawia się Wojtyra.

90
    Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 3 minuty.

90
    Tak niewiele brakowało, po dośrodkowaniu Pawlusinskiego minimalnie nieclenie strzelił Reiman.

89
    Faulowany Okińczyc, rzut wolny dla Rakowa, wykonuje go Pawlusiński.

89
    Grę rzutem z autu wznawia Raków.

88
    Okres walki o piłę w środkowej strefie boiska.

87
    Stal dąży do wyrównania, ale niewiele z tego wynika. Groźniejsze sytuacje stwarza Raków.

85
    Jak tego Pląskowski mógł nie strzelić, chyba tylko wie on sam. Nadal 2-1 dla Rakowa.

84
    Faulował Korzępa, faulowany Reiman.

83
    Faulował Cholewiak, rzut wolny z lewej strony dla Rakowa wykona go Pawlusiński.

82
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Żubrowski, na boisku pojawia się Ślęzak.

81
    Dobra akcja Stali lewą flanką, ale bardzo niecelne dośrodkowanie Cholewiaka.

80
    Kos faulowany przez Sulewskiego.

79
    Strzelała Pląskowski, ale dobrze interweniował Libera.

78
    Bardzo niecelny strzał Nowaka.

77
    Strzelał Okinczyc, ale dobra interwencja Głaza.

Adam Zajączkowski

Gole: 47. Brzęczek, 51. Okińczyc – 73. Getinger (kar.)

Kartki:   57. Sulewski (SMI)

Raków Częstochowa: 33. Mateusz Kos, 4. Wojciech Reiman, 5. Daniel Da Silva, 6. Peter Hoferica, 8. Błażej Radler, 11. Dariusz Pawlusiński, 17. Paweł Marchewka, 18. Wojciech Okińczyc, 22. Adam Waszkiewicz, 24. Przemysław Mońka, 29. Joshua Kayode Balogun
    Zmiany: 1. Przemysław Wróbel, 2. Adrian Pluta, 14. Robert Brzęczek, 16. Błażej Cyfert, 20. Kamil Wojtyra, 26. Łukasz Góra, 27. Artur Pląskowski

Stal Mielec: 12. Tomasz Libera, 3. Mateusz Załucki, 5. Sebastian Duda. 6. Sebastian Głaz, 9. Maciej Domański, 10. Bartosz Nowak, 11. Rafał Jankowski, 15. Mateusz Cholewiak, 17. Jakub Żubrowski, 22. Robert Sulewski, 23. Krystian Getinger
    Zmiany: 1. Wojciech Daniel, 4. Andrij Nikanovych, 8. Mariusz Korzępa, 14. Kamil Kościelny, 16. Tomasz Prejs, 19. Adrian Ślęzak, 21. Kamil Wietecha

Sędziowie: Michał Zając (Sosnowca) – główny – Mariusz Grząba, Dawid Grzelec (Sosnowiec) – asystenci – Szymon Grabara (Sosnowiec) – techniczny.