Zenit – Sevilla 2:2 (koniec) | Dnipro – Club Brugge 1:0 (koniec) | Fiorentina – Dynamo Kij. 2:0 (koniec)
Napoli – Wolfsburg 2:2 (koniec)
FC Zenit Sankt Petersburg
2:2 (0:1)
Sevilla FC
Czwartek 23.04.2015, 21:05 • Petrovsky Stadium, Sankt Petersburg • Liga Europy UEFA

Kapitalny mecz. KA PI TA LNY! Zenit może pluć sobie w brodę, bo grał dziś świetnie, ale zabrakło kilku minut... Beto teraz niemal noszony na rękach – niesamowity obrazek, bo przecież zawalił 2 bramki w kuriozalny sposób, ale tyle samo obronił w arcyważnych momentach... Cóż za mecz... (22:59:31)

90+5

90+4
    Banega w boczną siatkę z prawej strony pola karnego!

90+2
    Vitolo zmieniony przez Suareza.

90+2
    Vitolo wywalczył rzut rożny dla graczy Emery'ego!

90+1
    Vidal dośrodkowuje z prawego skrzydła, ale z piłką mija się i Gameiro i Łodygin!

90
    Beto zaczyna od własnej bramki, 2 goli potrzebuje Zenit, żeby awansować!

89
    Aż 5 minut doliczonych!

88
    Criscito dośrodkowuje z lewego skrzydła, ale Beto nawet nie wychodzi do tej piłki, za moment wznowi grę od piątego metra.

87
    Beto wraca do gry, wszystko dobrze już z bramkarzem Sevilli. Przynajmniej fizycznie!

86
    Beto opatrywany przez służby medyczne, mamy przerwę w grze...
    Kévin GAMEIRO - 2:2

85
    Gol dla Sevilli!
    KEVIN GAMEIRO sprawia, że dogrywki na pewno nie będzie! Gol Francuza z 15 metrów, mocne i precyzyjne uderzenie w dalszy róg bramki i goście są w świetnej sytuacji!