Cesena – Atalanta 2:2 (koniec) | Chievo – Cagliari 1:0 (koniec) | Juventus – Fiorentina 3:2 (koniec)
AC Milan – Genoa 1:3 (koniec) | Sampdoria – Hellas Verona 1:1 (koniec) | Lazio – Parma 4:0 (koniec)
Sassuolo – AS Roma 0:3 (koniec) | US Palermo – Torino 2:2 (koniec)
Juventus FC
3:2 (2:1)
ACF Fiorentina
Środa 29.04.2015, 20:45 • Juventus Stadium, Turyn • Włoska Serie A

To był emocjonujący mecz! Juventus stracił jako pierwszy bramkę, ale zdołał na sam koniec meczu pewnie wygrać! Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (18:29:05)

90+4

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Alberto Gilardino (ACF Fiorentina).

90+1
    Gol dla Fiorentiny!

Rzut wolny dla Violi z około 25 metra. JOSIP ILICIĆ podchodzi do piłki i z lewej nogi fantastycznie uderza trafiając w samo okno bramki Gigi Buffona!

88
    Długie podanie do wybiegającego Teveza, ale świetną interwencją wślizgiem popisuje się wychodzący z bramki Neto!

87
    Groźna wrzutka w pole karne gości. Tam jest Llorente i Chiellini, ale obaj mijają się z futbolówką! od bramki rozpoczyna Neto!

85
    Fiorentina, po tym trzecim golu dla Juve, nieco przygasła. Goście nie są w stanie przeprowadzić dobrej akcji. Juve cały czas pod swoją bramką. Liczą tylko na kontry.

84
    Juventus zamknięty na własnej połowie. Gracze Starej Damy skupili się na grze w obronie. Viola przy piłce, ale nie potrafi tego wykorzystać. Nudny nam się zrobił mecz.

82
    Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Mohamed Salah, na boisku pojawia się Josip Iličić.

80
    Fiorentina przeważa na boisku, ale nie potrafi tej przewagi udokumentować. Gracze gości nie mają kompletnie pomysłu na grę.

79
    Gra przeniosła się do środka pola. Nieco więcej luzu od Juve dostali gracze Violi, ale nie są w stanie tego wykorzystać.

77
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Stefano Sturaro, na boisku pojawia się Simone Padoin.

76
    Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Matías Fernández, na boisku pojawia się Borja Valero.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Alberto Aquilani (ACF Fiorentina).

75
    Juventus może być już raczej pewny trzech punktów. Goście nieco uspokoili grę. Nie pokazują już takiego zaangażowania co na początku tej drugiej połowy.

72
    Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Mario Gómez, na boisku pojawia się Alberto Gilardino.

71
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Roberto Pereyra, na boisku pojawia się Angelo Ogbonna.

70
    Gol dla Juventusu!

To już chyba mamy po meczu! Świetne przyjęcie piłki przez CARLOSA TEVEZA po prostopadłym podaniu Marchisio ze środka pola. Argentyńczyk zbiegł do prawej strony szesnastki rywala i uderzył nie do obrony po ziemi!

69
    Oj ten nietrafiony rzut karny ( dla przypomnienia piąty w tym sezonie) podciął nieco skrzydła przyjezdnym. Juventus z minuty na minutę coraz bardziej naciska.