Caen – Lyon 3:0 (koniec) | Bordeaux – Nantes 2:1 (koniec) | Évian TG – Reims 2:3 (koniec)
Metz – Lorient 0:4 (koniec) | Rennes – Bastia 0:1 (koniec) | Toulouse – Lille 3:2 (koniec)
SM Caen
3:0 (2:0)
Olympique Lyon
Sobota 09.05.2015, 17:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Przegrana Lyonu sprawia, że PSG może zapewnić sobie mistrzostwo już w najbliższą sobotę! Caen zagrało koncertowo i zasłużenie może sobie dopisać komplet punktów po tym spotkaniu! To wszystko z Stade Michel d'Ornano! Do usłyszenia! (18:50:50)

90+2

90+2
    Vercoutre długo celebruje wznowienie gry. Za chwilę usłyszymy ostatni gwizdek Pana Nicolasa Rainville.

90
    Tylko cud może sprawić, by PSG nie zdobyło mistrzostwa! Jedno wiemy na pewno – sędzia dorzucił dwie minuty do regulaminowego czasu meczu.

89
    Lyon ostatni raz, tak wysoko przegrał dokładnie 30 listopada ubiegłego roku. Taki bywa futbol!

88
    Można rzec, że Privat pracował przez całe spotkanie na tą bramkę! Walczył, starał się, czego efektem jest gol!

87
    Po chwili mogło być 4:0! Bazile z ostrego kąta trafia w interweniującego golkipera! Korner!
    Sloan PRIVAT - 3:0

85
    Gol dla Caen!
    Rezerwowi Lyonu są załamani! W innych nastrojach są piłkarze i kibice Caen! Świetne podanie w kierunku Lemara, ten podaje na ósmy metr! Tam na piłkę nabiegał SLOAN PRIVAT i nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem Lopesa! Pogrom na Stade Michel d'Ornano!

84
    Kante zagrał nieszablonowe zagranie w kierunku Privata, ten jednak był na ofsajdzie.

83
    W zespole gości panuje chaos, brakuje ostatniego podania, które umożliwiłoby zdobycie bramki kontaktowej.

82
    Kibice na stojąco podziękowali Francuzowi za zdobycie dwóch bramek w dzisiejszym spotkaniu!

81
    Zmiana w drużynie SM Caen: z boiska schodzi Nicolas Benezet, na boisku pojawia się Thomas Lemar.

81
    To mógł być gwóźdź do trumny wbity w trumnę Olympique! Sytuacja trzech na jednego, ale wprost w bramkarza uderzył Kante!

79
    Przy linii bocznej widzimy przygotowującego się do zmiany Lemara.

78
    Zmiana w drużynie Olympique Lyon: z boiska schodzi Bakary Koné, na boisku pojawia się Steed Malbranque.

77
    W ekipie gości za chwilę przeprowadzona zostanie ostatnia zmiana.

75
    Vercoutre! Co on wyprawia w bramce! Doświadczony bramkarz gospodarzy ponownie pokazuje, że nieprzypadkowo stoi między słupkami! Lacazette nieskuteczny!

74
    Lyon ma przewagę w posiadaniu piłki, jednak co z tego, skoro nie przekłada się to na zdobycze bramkowe. Caen z minuty na minutę przybliża się ku zwycięstwu.