Caen – Lyon 3:0 (koniec) | Bordeaux – Nantes 2:1 (koniec) | Évian TG – Reims 2:3 (koniec)
Metz – Lorient 0:4 (koniec) | Rennes – Bastia 0:1 (koniec) | Toulouse – Lille 3:2 (koniec)
FC Metz
0:4 (0:2)
FC Lorient
Sobota 09.05.2015, 20:00 • Stade Municipal Saint-Symphorien, Metz • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję za uwagę. Serdecznie zapraszam na kolejne relacje z meczów na lajfy.com! (21:57:08)

To był na prawdę ekscytujący mecz. Zwyciężyli FC Lorient. Drużyna przejezdna zdobyła cztery gole. Rywalom nie udało się wycelować do ani jednej bramki. Dla zwycięskiego teamu do bramki trafili Mostefa, Philippoteaux, Koné oraz Ayew! Tak jak pierwsza połowa zakończyła się bez upomnień, tak pod koniec drugiej trafiły one do dwóch zawodników. Żółtą kartę dostał Ngbakoto z drużyny FC Metz oraz bramkarz z zespołu rywali, Lecomte.
    FC Lorient wygrał 4:0 z FC Metz:

90+3

90+2
    Za niesportowe zachowanie piłkarz Nbakoto również dostaje upomnienie.

90+2
    Bramkarz Lorient zostaje upomniany żółtą kartką.

90+1
    Gospodarze próbują wykorzystać ostatnie minuty meczu. Rozpoczynają z rzutu wolnego na połowie rywali.
    Czwarta bramka w wykonaniu Ayew

89
    Gospodarze nie tracą nadziei. Spokojnie próbują przejść na połowę przeciwników. Po chwili tracą kontakt z piłką.

88
    Drużyna przyjezdna ponownie przy piłce. Spokojnie wymieniają się podaniami na połowie rywali.

87
    Gospodarze próbują zdobyć choć jednego gola. Nie udaje im się jednak dobrze wycelować. Zawodnik trafia w bok bramki.

85
    Kolejna zmiana w drużynie FC Lorient.
    Jordan AYEW - 0:4

84
    Gol dla Lorient!
    Przepiękna bramka w wykonaniu Ayew. Zawodnik przujął podanie i ominął bramkarza z prawej strony.

82
    Akcję rozgrywają zawodnicy z drużyny gospodarzy. Podczas ataku tracą jednak foootbolówkę.

81
    Pomiędzy Sarr a NDongiem zdecydowanie jest jakiś konflikt. Już któryś raz z rzędu oba zawodnicy niezwykle ostro walczą o piłkę.

80
    Golkiper wykopuje mocno piłkę. Rywal przyjmuje ją na główkę.

79
    FC Metz próbuje atakować na bramkę rywali. Po chwili jednak obrona w wykonaniu przeciwników odpiera ich atak.