Caen – Lyon 3:0 (koniec) | Bordeaux – Nantes 2:1 (koniec) | Évian TG – Reims 2:3 (koniec)
Metz – Lorient 0:4 (koniec) | Rennes – Bastia 0:1 (koniec) | Toulouse – Lille 3:2 (koniec)
Toulouse FC
3:2 (1:1)
Lille OSC
Sobota 09.05.2015, 20:00 • Stadium Municipal, Tuluza • Francuska Ligue 1 Uber Eats

To już wszystko z Toulousy! Zapraszamy na ostatnie kolejki Ligue 1 na lajfy.com! (21:52:02)

Toulousa zdobywa komplet punktów! Powraca z otchłani i znajduje schody do nieba! 3 niezwykle cenne punkty zostają na Stadium Muncipal!
    Toulousa w dwie minuty wyrywa zwycięstwo z rąk Lille. Niezwykle wyrównany mecz!

90+2

90+1
    Kombinacja Mendes – Origi. Przekłada młody Belg piłkę pod stopą i zostaje zblokowany. Niemal rozpaczliwie bronią się gospodarze.

90
    Dwie minuty tylko zostały doliczone do drugiej części gry!

89
    Zamknięci we własnej połowie gospodarze. Lille naciska celem wyrównania! Kolejny rzut rożny ze złym wykonaniem. Ale utrzymują piłkę we własnym posiadaniu goście.

88
    Wybija na rożny Moubandje. Uprzedza Divocka Origiego!

87
    Niesamowite emocje szykują się w ostatnich minutach. Naciskają goście, ale walczą dzielnie gospodarze! To im bardziej potrzebne są punkty!

85
    Zmiana w drużynie Lille OSC: z boiska schodzi Nolan Roux, na boisku pojawia się Divock Origi.
    Martin BRAITHWAITE - 3:2

83
    Gol dla Toulouse!
    Bramkę zdobył MARTIN BRAITHWAITE.

Dwie minuty wstrząsają światem Lille! Genialna prostopadła piłka ze środka pola, MARTIN BRAITHWAITE wygrywa przepychankę z obrońcą i strzela obok bezradnego Vincenta Enyeamy! Toulousa na prowadzeniu!
    Óscar TREJO - 2:2

82
    Bramkę zdobył ÓSCAR TREJO.
    Znakomita kontra Toulousy! Oddał piłkę Braithwaite, a TREJO zszedł do środka między trzech obrońców i strzelił nie do obrony! Ładne trafienie Toulousy i ponownie mamy remis!

80
    Ależ szansa! Centra w pole karne, zgranie do środka pola! Yann Bodiger uderza nożycami nad bramką!

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Djibril Sidibé (Lille OSC).

78
    Odpowiedź Toulousy. Wystawiona piłka na trzynasty metr do Alaxandara Pesića! Uderzenie nad poprzeczką! Dobra okazja zaprzepaszczona!

77
    Pomylił się jeden z obrońców Toulousy! Próbował natychmiastowo wykorzystać mijankę Ryan Mendes. Próba lobu mija jednak bramkę Ahamady!

76
    Zmiana w drużynie Toulouse FC: z boiska schodzi Wissam Ben Yedder, na boisku pojawia się Aleksandar Pešić.

76
    Zmiana w drużynie Lille OSC: z boiska schodzi Sofiane Boufal, na boisku pojawia się Ryan Mendes.