Raków – Znicz 1:0 (koniec) | Limanovia – Rozwój 1:1 (koniec) | Okocimski – Siarka T. 2:0 (koniec)
Puszcza – Górnik W. 5:0 (koniec) | Błękitni – Nadwiślan 0:0 (koniec) | Legionovia – ROW Rybnik 2:3 (koniec)
Stal M. – Stal S. W. 0:2 (koniec) | Kotwica – Wisła Pu. 3:2 (koniec) | Zagłębie S. – MKS Kluczbork 1:1 (koniec)
Legionovia Legionowo
2:3 (2:2)
ROW 1964 Rybnik
Środa 20.05.2015, 17:30 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga

Spotkanie w Legionowie właśnie się zakończyło! Po fantastycznej pierwszej połowie i nieco gorszej drugiej, goście zwyciężają na trudnym terenie z Legionovią 3:2! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (19:23:05)

90+5

90+4
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Buchałą, na boisku pojawia się Spratek.

90+2
    Siwek popisał się fantastyczną indywidualną akcją, ale jego dośrodkowanie nie znalazło drogi do żadnego z kolegów.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa druga minuta tego spotkania!

89
    Jeden z zawodników gości mocno ucierpiał w starciu w środku pola i potrzebna będzie krótka przerwa w grze.

87
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Czapa, na boisku pojawia się Przybylski.

85
    Przed własnym polem karnym faulowany był Borovicanin i arbiter podyktował rzut wolny dla drużyny Energetyka.

83
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Sobczak, na boisku pojawia się Siwek.

81
    Daniel Kajzer pewnie broni uderzenie rywala zza pola karnego.

80
    Beznadziejna pogoda w Legionowie! Na stadionem rozpętałą się ogromna burza i istnieje zagrożenie, że mecz zostanie przerwany!

78
    Znakomita okazja gospodarzy! Lewicki otrzymał fantastyczne podanie w szesnastkę gości, ale fatalnie spudłował!

76
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Wolski, na boisku pojawia się Czerkas.

75
    Gospdoarze są zamknięci niemal we własnym polu karnym! Strzał Krotofila zostaje zablokowany przez obrońców.

73
    Muszalik zdecydował się na bezpośrednie uderzenie ze stałego fragmentu gry, ale piłka po jego strzale poszybowała obok bramki.

72
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Dudziński, na boisku pojawia się Mandrysz.

71
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Tlaga, na boisku pojawia się Kastratović.

70
    Kolejną akcję mieli goście, ale Szymon Sobczak za mocno wypuścił sobie piłkę i obyło się bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.