Raków – Znicz 1:0 (koniec) | Limanovia – Rozwój 1:1 (koniec) | Okocimski – Siarka T. 2:0 (koniec)
Puszcza – Górnik W. 5:0 (koniec) | Błękitni – Nadwiślan 0:0 (koniec) | Legionovia – ROW Rybnik 2:3 (koniec)
Stal M. – Stal S. W. 0:2 (koniec) | Kotwica – Wisła Pu. 3:2 (koniec) | Zagłębie S. – MKS Kluczbork 1:1 (koniec)
Puszcza Niepołomice
5:0 (1:0)
Górnik Wałbrzych
Środa 20.05.2015, 17:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga

W drugiej połowie gospodarze całkowicie zdominowali sytuację na boisku i zasłużenie wygrali 5:0. Górnik był dziś drużyną zdecydowanie słabszą i jest coraz bliżej spadku z II ligi. (18:54:22)

90+3

90+2
    Gol dla Puszczy!

ŁUKASZ FURTAK przyjął piłkę w polu karnym rywali i mocnym strzałem pokonał Musina.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

88

Szybką kontrę gospodarzy na gola zamienił DARIUSZ GAWĘCKI. Podawał Sojda. Nokaut w Niepołomicach!

86
    Trzecia zmiana w drużynie gości. Śmiałowski wszedł za Figla.

85
    Miejscowi starają się uspokoić grę i długo rozgrywają piłkę.

83
    Furtak wszedł za zmęczonego Stepankova.

81
    Niezła akcja miejscowych zakończona niecelnym podaniem Gawęckiego. Grę od własnej bramki wznowi Musin.

80
    Łatwo piłkę tracą goście, którzy chyba nie wierzą już w korzystny wynik.

78
    Kotwica mocnym wybiciem zakończył akcję rywali. Górnik jest bezradny w drugiej połowie.

77
    Cały czas długo przy piłce utrzymują się zawodnicy Puszczy.

75
    Widać frustrację w grze gości. Tym razem żółtą kartkę obejrzał Michalak.

73
    Mocna wrzutka Madejskiego z rzutu rożnego i pewna interwencja Musina.

71
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Sawicki.

70
    Ostra walka w środku pola. Gospodarze nie pozwalają drużynie rywali przedrzeć się pod własną bramkę.

68
    Niekorzystne warunki pogodowe w Niepołomicach. Mocno wieje i coraz mocniej pada.

66
    Wiatru w żagle nabrali gospodarze, którzy raz za razem atakują bramkę rywali.

65

ROMAN STEPANKOV doszedł do podania Sojdy i pewnym strzałem głową pokonał bramkarza rywali.