Hellas Verona – Juventus 2:2 (koniec) | Atalanta – AC Milan 1:3 (koniec)
Atalanta BC
1:3 (1:2)
AC Milan
Sobota 30.05.2015, 20:45 • Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Włoska Serie A

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za cały ten sezon Serie A i zapraszamy już niebawem na kolejne mecze tych rozgrywek z relacjami Lajfy.com! (22:45:12)
    Milan wygrywa na zakończenie sezonu 3:1 z Atalantą:

AC Milan ostatecznie pokonuje na wyjeździe 3:1 Atalante Bergamo. Trzeba przyznać, że goście zagrali zdecydowanie lepszą drugą połowę i wypunktowali swoich przeciwników. Podopieczni Reji mieli mnóstwo sytuacji, ale w całym spotkaniu tylko raz udało im się uderzyć celnie na bramkę Abbiatiego. Finalnie bramkę dla tego teamu zdobył Baselli. W odwecie gracze Inzaghiego odpowiedzieli trafieniami Pazziniego i dwoma Bonaventury. To właśnie ten ostatni został MVP tego spotkania i zasłużenie na koniec otrzymał gromkie brawa od swoich byłych kibiców z Bergamo.

90+4

90+3
    Nie było większego zagrożenia po strzale Denisa z rzutu wolnego. Powoli zawodnicy rezerwowi zaczynają składać gratulacje Bonaventurze za znakomity występ.

90+2
    Szukają nadal bramki kontaktowej gospodarze. Mamy kolejny stały fragment gry dla tego teamu z okolic trzydziestego piątego metra od bramki Abbiatiego.

90+1
    Aż cztery minuty zdecydował się doliczyć sędzia do drugiej części tego spotkania. Czekają nas więc jeszcze spore emocje.

90
    Na boisko wchodzi również Di Molfetta. Zastępuje on bohatera dzisiejszego meczu – Giacomo Bonaventure.

89
    Defensorzy gości wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska. D'Alessandro otrzymuje napomnienie za faul na Hondzie.

87
    Nic nie zapowiada nam tutaj niespodzianki w końcówce spotkania. Mamy jeszcze groźny rzut wolny dla Atalanty z odległości dwudziestu metrów od bramki Abbiatiego.

86
    Denis początkowo wypracował sobie naprawdę dobrą pozycję. Później piłka trafiła jeszcze do Gomeza, ale ten niedokładnie uderzał na wślizgu.
    Historia spotkań tych zespołów w Serie A:

85
    Szybka i składana akcja miejscowego zespołu zapowiadała się naprawdę dobrze. Finalnie górne zagranie Gomeza okazało się wyraźnie zbyt mocne dla Denisa.

83
    Akcja przeniosła się bardzo szybko pod drugie pole karne. Gdy mamy przerwę w grze jest i zmiana w zespole Milanu. Za zmęczonego De Sciglio wchodzi na boisko Calabria.

82
    Nie składają broni zawodnicy Eduardo Reji. Po kolejnym dośrodkowaniu z prawego skrzydła mamy interwencję Mexesa, który wybija na rzut rożny.

81
    Graczy Milanu zaczynają łapać skurcze. Przy interwencji urazu nabawił się van Ginkel i mamy chwilową przerwę w grze.
    Giacomo BONAVENTURA - 1:3

80
    Gol dla Milanu!
    Kolejną bramkę w dzisiejszym dniu zdobywa GIACOMO BONAVENTURA!!! Najpierw mieliśmy trafienie byłego gracza Atalanty w słupek, ale później przy krótkim zwodzie i strzale tego gracza nie miał bramkarz gospodarzy szans!!!

79
    Ostatnia korekta w składzie gospodarzy. Do szatni udaje się Zappacosta, a na boisko wchodzi D'Alessandro.