Polonia T. – Mostki 1:6 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Bielawa 3:1 (koniec) | KP Brzeg – Polonia/Stal 3:4 (koniec)
Dąb – Karnin 1:1 (koniec) | Żmigród – Ślęza Wrocław 2:1 (koniec) | Karkonosze – Oława 1:1 (koniec)
KP Brzeg Dolny
3:4 (0:2)
Polonia/Stal Świdnica
Sobota 06.06.2015, 16:003 Liga dolnośląsko-lubuska

Dziękujęmy za śledzenie naszej relacji! (18:13:20)

Grad goli w dzisiejszym meczu! Jednak decydujący cios zadała drużyna gości. Świdniczanie wygrali ostatni mecz sezonu, ale obrona dzisiejszego dnia nie zasłużyła na wysoką notę.

90

89
    Gol dla Świdnicy!

To jeszce nie koniec! Kolejna bramka na stadionie w Brzegu Dolnym! Świdniczanie wychodzą na prowadzenie w przedostatniej minucie regulaminowego czasu gry!

88
    Gol dla KP Brzeg!

Remis dla gospodarzy w samej końcówce ratuje Szczur, czy to już koniec bramek?

78

Szybka odpowiedź gości! Mecz nabiera tempa!

76

Mamy wyrównanie , gospodarze nie dają za wygraną. Zdaje się , że spróbują powalczyć o trzy punkty w tym meczu!

67
    Czy gospodarze doprowadzą do remisu? Niedługo się przekonamy!

61

Mamy gola kontaktowego dla Brzeżan! Gospodarze do końca będą walczyć o remis.

46

Pewne prowadzenie gości , którzy w końcówce drugiej połowy pokazali się z świetnej strony.

45

43

Szuba zamienia karnego na bramkę!

38

Mamy pierwszego gola w tym spotkaniu! Goście otwierają wynik, z pewnością to delikatne zaskoczenie po ich ostatnim fatalnym występie

30
    Trzydzieści minut za nami, a żaden z zespołów nie znalazł drogi do bramki.

11
    Mecz rozpoczął się z 10- minutowym opóźnieniem. Narazie bez bramek.

1

Drużyna z Brzegu po ostatnich laniach 6:0 w Mostkach będzie chciała godnie pożegnać się ze swoimi kibicami.

Mecz drużyn środka tabeli – tak można określić spotkanie pomiędzy drużynami z Brzegu i Świdnicy.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Mariusz Koterba

Gole: 61. Wałęga, 76. Żbik, 88. Szczur – 38. Chrapek, 43. Szuba, 78. Rytko, 89. Borowy

KP Brzeg Dolny:
    Polonia/Stal Świdnica: Stitou, Chrapek, Salamon, Pankowski, Sowa, Rytko, Kukla, Tobiasz, Szuba, Tarnov, Borowy