Znicz Biała – Hur. Morąg 1:1 (koniec) | Hajnówka – ŁKS Łom. 1:3 (koniec) | Olimpia Z. – Olimpia E. 1:1 (koniec)
Olimpia Zambrów
1:1 (0:1)
Olimpia Elbląg
Sobota 06.06.2015, 17:00 • Stadion Miejski, Zambrów • 3 Liga podlasko - warmińsko - mazurska

Dziękujemy serdecznie za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na lajfy.com! Spokojnego wieczoru. (19:11:31)

Koniec spotkania w Zambrowie i niesamowita radość zawodników, kibiców i działaczy Olimpii! Kto by się spodziewał, że gospodarze zdołają wyprzedzić w tabeli imienniczkę z Elbląga i jej kosztem awansować do baraży. Teraz zambrożan czeka ciężki bój o awans do II ligi z zespołem Stali Rzeszów.

90+6

90
    Sfrustrowani elblążanie robią co mogą by przetransportować futbolówkę pod bramkę Czaplińskiego. Jesteśmy świadkami dużej ilości fauli i strat.

80
    Coraz bardziej nerwowo grają przyjezdni. Kończy im się czas na strzelenie zwycięskiej bramki. Czy dadzą radę jeszcze raz pokonać Czaplińskiego?

65
    Po wyrównującym trafieniu gospodarzy gra się wyrównała. Przypomnijmy, że taki wynik jest korzystny dla zambrowian.

52
    Gol dla Olimpii Zambrów!
    Siedem minut po przerwie wyrównują gospodarze! Fantastycznym uderzeniem z dystansu popisuję MICHAŁ KUCZAŁEK, który nie daje szans Danielowi. 1:1!

46

Koniec pierwszej połowy w Zambrowie. Mecz jest wyrównany, ale daje się zauważyć przewagę optyczną zawodników z Elbląga. Jak dotąd przyjezdni prowadzą 1:0 po bramce Szuprytowskiego.

45

35
    Żółtą kartkę otrzymuje Sokołowski (Olimpia Elbląg).

27
    Gol dla Olimpii!
    Wychodzą na prowadzenie przyjezdni! W sytuacji sam na sam z bramkarzem trafia wprost w golkipera jeden ze snajperów z Elbląga. Zdołał jednak jeszcze podać do DANIELA SZUPRYTOWSKIEGO, który płaskim strzałem pokonuje Czaplińskiego! 0:1!

24
    Po ponad dwudziestu minutach bez bramek w Zambrowie. Mecz jest wyrównany, ale żadna z drużyn nie stworzyło sobie wystarczająco dobrej okazji do zdobycia bramki.

1

Od godziny 17 będziemy na bieżąco informować Państwa o zmianach stanu w tym pojedynku. Do usłyszenia na lajfy.com!

Podobne nastroje panują w Elblągu. Celem na ten sezon był pewny awans do II ligi i nikt nie wyobraża sobie, by mogło być inaczej. Podobnie jak ich sobotni rywale Olimpia wygrywa mecz za meczem, lecz jak się okazuje, to może nie wystarczyć by przeskoczyć rywali z Zambrowa. Piłka jest okrutna, gdyż cały wysiłek włożony w ciężki i morderczy sezon, okaże się niczym, jeśli przyjezdni ulegną w decydującym pojedynku z liderem. Za gośćmi może przeważać fakt, iż to oni zwyciężyli w pierwszym starciu między obydwoma ekipami. W Elblągu miejscowi wygrali 1:0.

Dla zespołu z nieco ponad 20-tysięcznego miasta awans do II ligi byłby spełnieniem marzeń. Od samego początku sezonu faworytem do wygrania ligi była elbląska Olimpia, ale jej imiennik z Zambrowa robi wszystko, by pokrzyżować te plany. Przed ostatnią kolejką gospodarze zajmują pierwszą pozycję w tabeli i mają punkt przewagi nad swoim sobotnim rywalem. Wśród piłkarzy miejscowych panuje wielka mobilizacja, wszyscy zdają sobie sprawę, że na to spotkanie czekali cały sezon i wszystko zależy właśnie od niego.

Ostatnia – trzydziesta czwarta kolejka w III lidze podlasko – warmińsko-mazurskiej przyniesie nam naprawdę sporo emocji. Bowiem w Zambrowie lider podejmie drugą ekipę w tabeli – Olimpię Elbląg. Stawką tego starcia jest możliwość gry w play-offach o awans do II ligi!

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu.