Peru – Wenezuela 1:0 (koniec) | Meksyk – Ekwador 1:2 (koniec)
1:0 (0:0)
Wenezuela
Piątek 19.06.2015, 01:30Copa America • Grupa C
    Dziękujemy za noc spędzoną z lajfy.com. Dobranoc!

Wenezuelczycy poprzez osłabienie jeszcze w pierwszej połowie mocno zredukowali swoje szanse. Pomimo nie najlepszych akcji reprezentacji Peru to zawodnicy argentyńskiego szkoleniowca zdobyli gola na wagę złota. Genialnie spisał się Claudio Pizzaro, który nie tylko strzelił bramkę, ale i świetnie spisywał się w polu. (03:27:26)

Jesteśmy świadkami niespodzianki! Peru wygrywa 1:0 z reprezentacją Wenezueli. Wynik ten sprawia, że rywalizacja w grupie C będzie jeszcze ciekawsza.

90+4

90+4
    Ależ tempo Peruwiańczyków. Co raz więcej nerwów na boisku. Faul w ataku i Wenezuela stawia wszystko na jedną kartkę. Dośrodkowanie!

90+3
    Guerra tańczy z piłką na prawej flance. Zwodzenie obrońców Wenezueli przyniosło skutek – rzut wolny.

90+2
    Wenezuela wykonuje rozpaczliwy strzał. Gallese w iście spacerowym tempie wznawia grę. Bramkarz z Peru może narazić się takim zachowaniem na żółty kartonik

90+1
    Arbiter zdecydował się doliczyć 4 minuty do końca drugiej połowy. Niewiele już dzieli Peru od 3 punktów do tabeli w grupie C.

90
    Peru z autu na własnej połowie i rozpoczyna się ostatnia minuta czasu podstawowego. Na placu gry zaczyna górować pośpiech, a to oznacza z kolei spory chaos w grze.

89
    Plac gry opuszcza Pizzaro, który przekazuje opaskę kapitana swojemu zmiennikowi – otrzymuje ją Yotún.

88
    Cichero bez pardonu wchodzi w pojedynek główkowy. Bezapelacyjny faul.

87
    Czyżby rozpoczęła się gra na czas? Fedor starł się z wyskakującym do piłki bramkarzem Peru. Gallese opatrywany przez sztab medyczny, czy jest to jednak nieodzowne?

86
    To już końcówka spotkania. Napięcie sięga zenitu. Wykończeni piłkarze reprezentacji Wenezueli próbują jeszcze wypracować korzystną sytuację dla siebie.

84
    Zambrano był o krok od kontuzji nosa. Niezwykle wysoko uniesiona noga defensora z Wenezueli. W szeregi przegrywającego zespołu wdarła się frustracja.

83
    Po zmianę sięga również trener Gareca. Hurtado za Cueva'e.

83
    Rondón bez wątpienia popełnia faul w ataku. Nie ma co do tego dyskusji.

82
    Fedor pojawia się na placu gry. Zastąpi on Seijasa.

81
    Mało akcji, ale dużo gry w środku pola. Zerwała się nieco reprezentacja Wenezueli. Pora na trzecią zmianę.

80
    Szkoleniowiec Wenezueli szykuje ostatnią roszadę w tym spotkaniu. Naciera Peru, co nie jest żadną niespodzianką, gdyż taki stan utrzymuje się od ponad 30 minut.