Argentyna – Jamajka 1:0 (koniec) | Kolumbia – Peru 0:0 (koniec) | Brazylia – Wenezuela 2:1 (koniec)
Kolumbia
0:0 (0:0)
Peru
Niedziela 21.06.2015, 21:00 • Estadio Municipal Bicentenario Germán Becker, Temuco • Copa America • Grupa C

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i przeżyte emocje! Jednocześnie serdecznie zapraszamy Państwa na pozostałe relacje na portalu lajfy.com! Dobranoc! (23:04:54)
    Wynik z przerwy utrzymał się do końca tego starcia i na stadionie w Temuco mamy remis 0:0!

Takie rozstrzygnięcie zagwarantowało Peru awans do ćwierćfinału, a Kolumbia musi jeszcze czekać na wieści z meczu Brazylia-Wenezuela by dowiedzieć się czy też znajdą się w najlepszej ósemce południowoamerykańskiego turnieju.

Zakończyło się nam właśnie spotkanie grupy C na Copa America 2015, w którym to Kolumbia bezbramkowo zremisowała z Peru! Mecz ten od pierwszej do ostatniej minuty nie stał na wysokim poziomie i na pewno możemy narzekać na brak klarownych okazji do zdobycia goli. Wszystko przez bardzo dobrze zorganizowane linie defensywy zarówno Kolumbijczyków jak i Peruwiańczyków, a także przez słaby występ napastników obu reprezentacji. Najwięcej walki było w środku pola i sędzia musiał się trochę napracować, ponieważ momentami na murawie było naprawdę ostro. Ostatecznie obie ekipy dzielą się punktami w swoim ostatnim pojedynku grupowym.

90+5

90+4
    Piłka przypadkowo trafiła pod nogi Gutierreza, który wrzucił ją do Ibarbo, a ten chciał zakończyć atak efektowną przewrotką. Uniemożliwili mu to jednak defensorzy Peru i grę z "piątki" wznowi Gallese.

90+2
    Jeszcze "żółtko" za spóźniony wślizg w nogi rozpędzonego Cuadrado otrzymuje Farfan.

90
    Sędzia dolicza cztery dodatkowe minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

90
    Trzecia zmiana w zespole peruwiańskim. Cuevę zastępuje Yotun.

89
    Rodriguez pomknął z futbolówką na prawą flankę i posłał dośrodkowanie. Było ono jednak bardzo słabe, ponieważ wyleciało poza linię końcową.

87
    Długie zagranie z linii obrony do Guerrero a ten od razu starał się dograć do Farfana. W ostatniej chwili we wszystkim połapał się Zapata dzięki któremu wspomniany Farfan nie stanął oko w oko z Ospiną.

85
    Z narożnika boiska dośrodkowanie na piąty metr posłał Ibarbo, ale akurat tam nie było żadnego reprezentanta Kolumbii i defensorzy gości spokojnie oddalili zagrożenie.

83
    Guerrero odparł atak Cuadrado i wypatrzył pokazującego się na wolną pozycję Cuevę. Ta próba podania w wykonaniu snajpera Peru był zbyt mocna by jego kolega mógł do niej dojść.

81
    Drugie przemeblowanie u gości. Sancheza zmienia Hurtado.

80
    Do podyktowanego stałego fragmentu gry podszedł Cuadrado, lecz pierwsza próba odbiła się od muru, a dobitka poleciała wysoko w trybuny.

79
    Rodriguez w bardzo efektowny sposób minął Ballona i momentalnie był przed polem karnym rywali. Rozpędzonego gracza Realu Madryt wślizgiem zatrzymał Lobaton i za to obejrzał on żółtą kartkę.

77
    Na murawie w ciągu ostatnich minut zrobiło się bardzo ostro. Co chwilę sędzia główny musi używać gwizdka, ponieważ zarówno jedni jak i drudzy nie oszczędzają się walcząc o każdą piłkę.