Górnik Z. – Viitorul Constanta 2:0 (koniec) | Podbeskidzie – GKS T. 3:0 (koniec) | Górnik Ł. – Dolcan 1:2 (koniec)
Cracovia – Koszyce 2:3 (koniec) | Ruch – Termalica 1:2 (koniec) | Lech P. – Olimpia G. 2:1 (koniec)
Pogoń – Zagłębie L. 2:2 (koniec)
Ruch Chorzów
1:2 (0:0)
Bruk-Bet Termalica
Środa 01.07.2015, 16:30 • Gosław Sport Center, Wodzisław Śląski • Spotkania towarzyskie

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (18:18:15)

Ruch Chorzów przegrywa drugi sparing w tym sezonie. Tym razem od chorzowian lepsi okazali się piłkarze z Niecieczy, którzy wygrali 1:2.

90

86
    Powoli dobiega końca to spotkanie, Termalika bardzo spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

83
    Niewiele dzieje się teraz na murawie, obydwie drużyny zdecydowanie spuściły z tonu.

80
    Dużo walki o piłkę w środku pola. Obydwie drużyny próbują jeszcze zdobyć następne bramki, bliżej tego celu wydają się zawodnicy Termaliki, którzy bardzo dobrze radzą sobie na skrzydłach.

78
    Prawą stroną próbują podopieczni trenera Mandrysza. Dośrodkowanie przed bramkę Lecha zbyt mocne i piłkę wybija jeden z defensorów chorzowskiej drużyny.

76
    Prostopadłe podanie w kierunku Ziajki, ale nowy nabytek drużyny z Niecieczy nie doszedł do piłki. Od bramki rozpocznie Lech.

74
    Długa piłka w kierunku Paluchowskiego, ale napastnik beniaminka Ekstraklasy nie doszedł do tego podania. Chorzowianie wyprowadzają kolejny atak.

72
    Rzut rożny dla Termaliki, bardzo pewnie interweniuje na przedpolu Lech.

70
    Ostry faul w środku pola, ucierpiał w starciu z rywalem Lenartowski.

68
    Przerwa w grze, na murawie leży jeden z zawodników drużyny z Niecieczy.

66
    Przerwa techniczna na uzupełnienie płynów.

65
    Gol dla Ruchu!
    Kontaktowa bramka Ruchu, do bramki rywali trafia MATEUSZ CICHOCKI!

64
    Gol dla Termaliki!
    Składna akcja Termaliki lewą stroną zakończona podaniem Wróbla wprost pod nogi ADRIANA PALUCHOWSKIEGO, który nie miał problemów ze skierowaniem futbolówki do bramki strzeżonej przez Lecha!

60
    Spadło nam tempo tego spotkania. Chorzowianie próbują przedostać się pod bramkę Olszewskiego, ale jak na razie nie wychodzi im to za dobrze.

57
    Powtarza nam się obraz gry z pierwszej połowy. Więcej z gry mają podopieczni trenera Mandrysza.

55
    Ruch próbuje odpowiedzieć, ale chorzowianom brakuje argumentów pod bramką rywali. Beniaminek ekstraklasy jak na razie skutecznie się broni.

53
    Kolejny corner dla drużyny z Niecieczy, niecelny strzał na bramkę Lecha jednego z zawodników Termalici.

Piotr Swieczak

Gole: 65. Cichocki – 51. Chomiuk, 64. Paluchowski

Ruch Chorzów: I połowa: 30. Putnocky – 15. Konczkowski, 51. Grodzicki, 20. Szyndrowski, 23. Oleksy – 5. Zieńczuk, 4. Surma, 10. Lipski, 8. Gigołajew, 16. Mazek – 11. Efir
    II połowa: Lech – Szewczyk, Cichocki, Koj, Wagner – Siedlik, Urbańczyk, Iwański, Lenartowski, Włodyka – Visnakovs.

Zmiany: Skaba, Lech, Koj, Cichocki, Wagner, Urbańczyk, Szewczyk, Visnakovs, Siedlik, Włodyka, Lenartowski, Iwański.

Bruk-Bet Termalica: I połowa: 12. Nowak – 27. Jarecki, 4. Miszczenko, 2. Sołdecki, 8. Fryc – 10. Plizga, 25. Kupczak, 17. Pleva, 7. Foszmańczyk, 9. Biskup – 21. Drozdowicz.
    II połowa: Olszewski – Chomiuk, Ziajka, Abramowicz, Wróbel – Kogut, Kaczmarczyk, Pleva, Kupczak, Kowal – Paluchowski

Zmiany: Dawid Abramowicz, Kaczmarczyk, Witan, Babiarz, Paluchowski, Chomiuk, Ziajka, Dawid Abramowicz, Kowal.

Sędziowie: Informacje Sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec)