Garbarnia – Okocimski 2:1 (koniec) | ROW Rybnik – Karvina 1:0 (koniec) | Raków – Puszcza 2:1 (koniec)
Stal M. – Korona II 0:1 (koniec) | GKS K. – Trzyniec 2:0 (koniec) | Arka – Olimpia G. 2:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
2:1 (1:0)
Okocimski Brzesko
Środa 15.07.2015, 11:00Spotkania towarzyskie

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (12:37:13)

Garbarnia rzutem na taśmę wygrywa z Okocimskim Brzesko 2:1.

90

90
    Gol dla Garbarni!
    Z powietrza uderzał Wcisło, Kozioł sparował piłkę, ale prosto pod nogi MICHAŁA GÓRECKIEGO, który skierował ją do bramki! Garbarnia na prowadzeniu!

88
    Huknął z dystansu Jaworski, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

87
    Jeszcze raz Hłuszko, tym razem złapany na spalonym.

85
    Uderzenie Hłuszki, piłka trafia jednak tylko w boczną siatkę.

82
    Nieudana wrzutka Kalickiego, wciąż przy piłce Garbarnia.

79
    Mocny strzał Kalemby, piłka jednak wysoko ponad poprzeczką.

77
    Nic nie wyszło z akcji Okocimskiego, od bramki rozpocznie Kozłowski.

74
    Górecki do Ferensa, ten jednak w pozornie prostej sytuacji traci piłkę.

72
    Krótka przerwa w grze spowodowana urazem Zdzińskiego.

69
    Niebezpiecznie zrobiło się na moment pod bramką Garbarni, będzie jednak tylko rzut różny.

65
    Przed szansą stanął Górecki, ale zdaniem sędziego znalazł się w tej sytuacji na spalonym.

63
    Potężny strzał Jaworskiego z rzutu wolnego, dobrze interweniuje Kozłowski.

62
    Przewinienie Kalemby, od rzutu wolnego przyjezdni.

59
    Niewiele dzieje się w ostatnich minutach na boisku, przy piłce utrzymują się zawodnicy z Brzeska.

55
    O główkę ambitnie powalczył Mlostek, ale uderzył ponad poprzeczką.

Adam Delimat

Gole: 18. Kozik, 90. Górecki – 50. Pawlik

Kartki:   28. Masiuda (GRB)

Garbarnia Kraków: 1.połowa: Mikołaj Kohlbrenner (30. Damian Paździor) – Norbert Piszczek, Krzysztof Kalemba, Zawodnik Testowany, Antoni Jaroszyński – Tomasz Liput, Marek Masiuda, Karol Kostrubała, Mariusz Stokłosa – Tomasz Ogar, Michał Kozik.
    2.połowa: Damian Paździor (60. Jakub Kozłowski) – Damian Szymonik, Mateusz Mlostek, Krzysztof Kalemba, Tomasz Kalicki – Michał Zdziński, Jakub Mażysz, Sasha Panov, Piotr Ferens – Michał Górecki, Jakub Wcisło.

Okocimski Brzesko: Waldemar Sotnicki – Mateusz Wawryka, Arkadiusz Garzeł, Krystian Maślanka, Jakub Baran, Michał Grabania, Paweł Pyciak, Wojciech Dziadzio, Piotr Kita, Konrad Kurzywilk, Bartosz Wójcik.
    Aleksander Kozioł, Arkadiusz Lewiński, Taras Jaworski, Aleksander Ślęczka, Jurij Hłuszko, Tomasz Gałka, Radosław Jacek, Maciej Pawlik.