Piast – Górnik Z. 3:2 (koniec) | Lechia – Pogoń 1:1 (koniec)
Lechia Gdańsk
1:1 (1:1)
Pogoń Szczecin
Piątek 31.07.2015, 20:30 • PGE Arena, Gdańsk • PKO Ekstraklasa • 3. runda

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Tymczasem życzymy spokojnej nocy, a także udanego weekendu. Nie żegnamy się jednak, ale mówimy do usłyszenia! (22:27:40)

Gwizdy, niesamowite gwizdy w Gdańsku. Silnik Lechii nadal jest zatarty. Spotkania podopiecznych Jerzego Brzęczka ogląda się niezbyt przyjemnie. Mają oni spory problem z dobrą grą. Pogoń idzie po swoje. Po trzech meczach piłkarze szkoleni przez Czesława Michniewicza mają na swym koncie pięć punktów, co jest całkiem niezłym dorobkiem. Dzisiejsze derby Pomorza zakończyły się remisem 1:1. Bramki zdobywali Adam Buksa oraz Łukasz Zwoliński.

90+5

90+4
    Pogoń wyszła aż szóstką graczy! Murayama odegrał do Frączczaka, aczkolwiek ten nie zdołał wprowadzić futbolówki w pole karne gdańskiej Lechii. Chwilę później piłka wylądowała w objęciach Maricia.

90+3
    Niebawem piłkarze obydwu drużyn zostaną zaproszeni do szatni. Już chyba nic się nie zmieni. Zarówno gospodarze, jak i goście nie prezentują zbyt dobrej gry. Sporo chaosu wdarło się teraz w poczynania miejscowych.

90+1
    Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany został Ariel Borysiuk. Brzydki wślizg w nogi przeciwnika nie mógł być pominięty przez pana Pawła Raczkowskiego. Jak najbardziej zasłużona sankcja.

90
    Warszawski arbiter dorzucił do regulaminowego okresu rywalizacji aż pięć minut. Jeszcze wszystko jest możliwe, jeszcze wszystko może się zdarzyć! Obecnie w strefie ofensywnej znajdują się gdańszczanie.

89
    Dziwna sytuacja. Kilka chwil temu dostaliśmy informację, że Rafał Janicki otrzymał żółtą kartkę. Teraz również sędzia Raczkowski pokazał temuż grajkowi "żółtko", jednak boiska on nie opuścił. Chyba doszło do jakiejś pomyłki.

87
    Ojoj, Vranjes przypadkowo staranował Dawida Kudłę. Niedobrze to wyglądało. Obydwaj chcieli sięgnąć po piłkę, ale to goalkeeper był szybszy. Będzie potrzebna pomoc medyczna. Chwila przerwy.

86
    Matras był kompletnie niepilnowany. Mógł chwilę poczekać, jednak postanowił oddać bezpośrednie uderzenie. Futbolówka poszybowała obok bramki Maricia. Szczecinianie nie przebierają w środkach. Robi się bardzo ciekawie.

85
    Na uderzenie z dystansu zdecydował się Łukasz Zwoliński. Nie była to zbyt dobra próba. Ponadto żółtą kartkę otrzymał Rafał Janicki. Gdańszczanin nieprzepisowo atakował przeciwnika. Właściwa decyzja pana Raczkowskiego.

85
    Przed nami ostatnie pięć minut rywalizacji w ramach dzisiejszych derbów Pomorza. Na razie wszystko wskazuje na to, że zakończą się one podziałem punktów. Szczecinianie próbują zaatakować, ale bezskutecznie.

83
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Karol Danielak, na boisku pojawia się Robert Obst.

83
    Coraz większe problemy zawodników Lechii. Gospodarze są w coraz większym stresie, nie są zbyt pewni siebie. Na razie szczecinianie tego nie wykorzystali, ale do końca meczu pozostało jeszcze siedem minut.

82
    Gwizdy, olbrzymie gwizdy w Gdańsku. Miejscowa drużyna zaczyna się gubić, zaczyna wymieniać za dużo podań na własnej połowie. To może skończyć się stratą bramki. Podopieczni Jerzego Brzęczka muszą opuścić własną część boiska.