Barys – Magnitogorsk 1:2 (koniec) | Omsk – Saławat 4:2 (koniec) | Helsinki – Czerepowiec 3:2 (koniec)
Niżny Nowogród – Jarosław 3:2 (2:1 po rz. karnych) | Din. Ryga – Bars 3:1 (koniec) | Soczi – Toljatti 4:2 (koniec)
Sp. Moskwa – Din. Mińsk 4:3 (po dogrywce)
Barys Nur-Sultan
1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
Metallurg Magnitogorsk
Wtorek 25.08.2015, 15:30 • Sport Complex • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (17:42:30)

Koniec spotkania! Wojtek Wolski na inaugurację nowego sezonu KHL notuje świetny występ i zapewnia zwycięstwo swojej nowej drużynie – Metallurgowi Magnitogorsk. Polak zanotował dzisiaj bramkę i asystę, czyli miał udział we wszystkich trafieniach rosyjskiej ekipy.

59:33
    Czas dla Astany.

59:03
    Jakiejś drobnej kontuzji doznał golkiper Metallurga. Sędzia przerywa grę.

58:00
    Rozpoczęły się ostatnie dwie minuty dzisiejszego spotkania.

57:12
    Seria uderzeń w wykonaniu zawodników Astany na bramkę Metallurga.

55:23
    Magnitogorsk nastawiony już głównie na grę defensywną. Goście chcą już tylko dowieść ten rezultat do końca.
    54:01. Wojtek WOLSKI - 1:2

54:01
    Gol dla Metallurga!
    Strzelcem bramki WOJTEK WOLSKI.

GOOOL! Ależ tercję rozgrywa Polak! WOJTEK WOLSKI wykorzystuje świetne podanie Filippiego i wyprowadza Metallurg na prowadzenie! 1:2.

53:25
    Moziakin wjechał ładnie do tercji ataku, ale zagrał na pamięć i guma już w posiadaniu Astany.

52:12
    Timkin podał na środek do Szwyrewa, ale ten także minął się z celem.

51:23
    Niecelne uderzenie Antipina spod niebieskiej na bramkę Laco.

50:03
    Gospodarze cały czas w posiadaniu gumy. Jak na razie jednak niewiele z tego wynika.

49:10
    Barys wycofał grę daleko za własną bramkę.

48:12
    Guma po zagraniu jednego z hokeistów gospodarzy opuszcza obszar gry. Przerwa na czyszczenie lodu i reklamy.