AZ Hawierzów – Cracovia 2:5 (koniec) | Jastrzębie – Opole 7:2 (koniec)
7:2 (1:0, 5:1, 1:1)
Orlik Opole
Czwartek 27.08.2015, 18:00 • Jastor Jastrzębie-Zdrój • Mecze towarzyskie

Na dziś z mojej strony to już wszystko! Na lodowisku "Jastor" w Jastrzębiu-Zdroju pracował dla Państwa Piotr Świeczak. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relację w portalu lajfy.com! (20:11:44)

JKH gromi Orlika Opole 7:2! W dzisiejszym meczu gospodarze zagrali co najmniej o klasę lepiej od rywala. Goście dali się zdominować i tylko w ostatnich dziesięciu minutach nawiązali walkę z przeciwnikiem, ale to było za mało aby odnieść dobry rezultat na "Jastorze".

59:01
    Rozpoczęła się ostatnia minuta tego meczu.

58:00
    Uwolnienie, będziemy mieli wznowienie w strefie obronnej gospodarzy.

57:15
    W dalszym ciągu JKH. Tym razem z niewielkiej odległości spudłował Kulas.

56:30
    Dwie minuty kary dla Stopińskiego (OPO).

55:48
    Bramka dla JKH GKS Jastrzębie-Zdrój!
    Świetna akcja JKH zakończona strzałem z najbliższej odległości VLADIMIRA LUKACIKA, który nie zmarnował podania Michała Plichty!

54:55
    Obie drużyny już w pełnych składach. Przed nami ostatnie pięć minut spotkania.

53:05
    Dwie minuty "odpocznie" również Rostowski (JAS) za nieprawidłowy atak ciałem.

52:54
    Dwie minuty kary dla Zwierza (OPO) za natarcie.

52:44
    Ładna kontra gospodarzy, ale nie potrafił pokonać bramkarza rywali z najbliższej odległości Gimiński, chwyta gumę Grajewski.

51:15
    Wyrównała nam się gra, poczuli swoją szansę goście.

50:30
    Budują "zamek" hokeiści z Opola.

49:30
    Na ławkę kar wędruje Łukasz Nalewajka (JAS) za uderzanie przeciwnika kijem.

49:25
    Zaostrzyła nam się gra, dużo niepotrzebnych fauli w ostatnich minutach.

48:00
    Gol dla Opola!
    Druga bramka dla gości, ponownie trafia dla Orlika MICHAEL CICHY!

47:55
    Kary meczu dla Kamila Dolnego (OPO) i Richarda Bordkowskiego (JAS) za niesportowe zachowanie.